Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    178
    Witam serdecznie.
    Na zlecenie jednego z największych pokerroomów, poszukujemy osób, które chciałyby organizować sponsorowane ligi w miastach (województwach) gdzie takowych jeszcze nie ma...
    Poszukujemy lig gdzie rozgrywane są regularnie 3 stoły (tj. minimalnie 20 graczy na turniej).
    Zainteresowanych proszę o kontakt na PV.
    Pozdrawiam
    Oliwier
    Ostatnio edytowane przez Reiwilo ; 27-08-2009 o 15:46

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    131
    Cytat Zamieszczone przez Reiwilo Zobacz posta
    Witam serdecznie.
    Na zlecenie jednego z największych pokerroomów (888.com), wraz z kolega poszukujemy osób, które chciałyby organizować sponsorowane ligi w miastach (województwach) gdzie takowych jeszcze nie ma...
    Generalnie poszukujemy lig gdzie rozgrywane są regularnie 3 stoły, ale oczywiście, dla mniejszych grup też postaramy się coś wynegocjować ze sponsorem.
    Zainteresowanych proszę o kontakt na PV.
    Pozdrawiam
    Oliwier
    Witam !!
    Chętnie porozmawiam na temat zorganizowania ligi , mam lokal przygotowany do rozgrywania turniejów i w każdy piątek spotykamy się na rozgrywkach , przychodzi od 20 do 50 osób . Więcej informacji oraz szczegółów myślę porozmawiać osobiście , mój tel to 508205439.
    Ostatnio edytowane przez morss11 ; 27-08-2009 o 16:55

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Kartuzy
    Posty
    196
    przenioslem do innego dzialu
    Ostatnio edytowane przez Batman ; 27-08-2009 o 15:38

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Szczecinek
    Posty
    166
    Reiwilo moglbys podac jakis kontakt do Ciebie chociazby numer gg, ja jestem ze Szczecinka i planujemy wlasnie rozpoczac jakas lige sponsorowana, podejrzewam, że 20 osob raz w tygodniu bedziemy mieli, lokal tez jest, moje gg to 795639 pisz jaka to oferta i jak mialoby to ewentualnie wygladac. pozdrawiam.

  5. #5
    Witam,

    moznaby pomylec takze o lidze w Policach, podejrzewam ze 20 osob znalazloby sie bez problemu, jako uzupelnienie dla ligi szczecinskiej,

    pozdrawiam

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    131
    Proszę o potwierdzenie czy wiadomość moja dotarła do adresata.
    pozdrawiam