Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    3
    prosze odwiedzić ten link..
    http://img510.imageshack.us/img510/5297/doneta.jpg
    rozchodzi mi się o to, jeżeli chcę grać tym bonusem normalnie w pokera jak betclick przykazał to muszę wpisać kod, a ja nie wiem jaki. pomocy proszę o podpowiedź..
    co do tej sytuacji to teraz na koncie pokerowym pieniędzy nic nie mam tylko ten bonusik, wchodząc na stół nie da sie go wykorzystać w kasie problem z tym kodem skąd go wytrzasnąć?!

  2. #2
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    a nie grasz sobie i ten bonus sie uwalnia i żadnego kodu nie trzeba wpisywać?

    Subforum jest tutaj betclick to tam popytaj najlepiej albo pisz do supportu

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    3
    napisałem... i nie odpisali... ileż można czekać na nich...

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez pedro92 Zobacz posta
    napisałem... i nie odpisali... ileż można czekać na nich...
    24 godziny by sie przydalo minimum...
    To jest bonus do uwolnienia - musisz grac real money i wyrabiac punkty FPP aby sie uwolnil jako real money.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    3
    no ja bym tak nie lamentował gdybym nie poczekał 24h dzisiaj będzie 3 doba jak nic nie odpisali... do uwolnienia okej grałem przeciez realnymi tylko w takim razie może za mało? ile trzeba żeby uwolnić 10 Euro?

  6. #6
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    Cytat Zamieszczone przez pedro92 Zobacz posta
    napisałem... i nie odpisali... ileż można czekać na nich...
    ano kiepski widać mają ten polski support wiec po co się tam pchałeś ?

    Cytat Zamieszczone przez pedro92 Zobacz posta
    no ja bym tak nie lamentował gdybym nie poczekał 24h dzisiaj będzie 3 doba jak nic nie odpisali... do uwolnienia okej grałem przeciez realnymi tylko w takim razie może za mało? ile trzeba żeby uwolnić 10 Euro?
    pewnie za mało grałeś bo na stronie pisze:

    "Za każde 50€ prowizji rake, którą generujesz grając w pokera, otrzymasz 10€ bezpośrednio na swoje konto pokerowe."

    jeśli nie można sobie sprawdzić na stronie ile wyrobiłeś rake tylko trzeba pisać i się upominać to kolejny minus dla nich.

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    Cytat Zamieszczone przez pedro92 Zobacz posta
    napisałem... i nie odpisali... ileż można czekać na nich...
    Witam,

    Niestety nie otrzymaliśmy od Pana żadnego maila. Proszę o jego ponowne wsyłanie a na pewno zajmiemy się tą sprawą.