Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    178
    Witam !!!!!!

    Chciałbym przeprosić za wklejenie w tym wątku nieprawidłowej informacji

    Otóż chciałem poinformować wszystkich graczy z Włocławka i okolic że już niedługo rusza pierwsza włocławska liga pokerowa

    Dokładne info podam w niedalekiej przyszłości.
    Mam szczerą nadzieję że będzie wielu chętnych

    Pozdrawiam,
    Oliwier
    Ostatnio edytowane przez Reiwilo ; 28-08-2009 o 16:50

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    2
    Witam,

    Ja chętnie wziąłbym udział. Mam tylko takie ogólne pytanie jak z grubsza ta liga miałaby wyglądać?

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    178
    Liga będzie się składała z kilku turniejów (nad ilością i dokładnym grafikiem nadal myślę), które będą odbywały się raz w tygodniu. Na każdym z turniejów każdy zawodnik będzie zdobywał punkty, natomiast po zakończeniu ligi dojdzie do finałowego turnieju w którym udział weźmie 8 (9) osób z największą ilością zdobytych punktów.
    Wpisowe do ligi będzie wynosiło 30 lub 40 zł.
    5zł-wpisowe
    5-masters*
    reszta-pula na dany turniej.
    *od każdego zawodnika na każdym z turniejów będzie zabierana część wpisowego i dokładana do puli Turnieju Finałowego Masters, która to pula będzie do wygrania w finale (finał będzie darmowy dla tych 8 (9) osób)

    Dokładne szczegóły podam najprawdopodobnie dzisiaj wieczorem

    Jeżeli są jakieś pytania, proszę dzwonić, 512-399-595
    Pozdrawiam,
    Oliwier

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    2
    Cytat Zamieszczone przez Reiwilo Zobacz posta
    Wpisowe do ligi będzie wynosiło 30 lub 40 zł.
    Wpisowe jednorazowe czy na każdy turniej ?

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    178
    Na każdym turnieju wpisowe będzie osobne






    Mam nadzieje że będzie więcej chętnych do grania w lidze.
    Pozdrawiam.

  6. #6
    bedzie wiecej, ja znam 3 osoby ktore chetnie wezma udzial w lidze, wiec mysle ze liga wypali.

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    178
    Witam,

    bardzo bym się cieszył gdyby osoby chętne do gry w lidze wpisywały sie na forum (nawet za pośrednictwem kogoś innego), ponieważ chciałbym wiedzieć ile żetonów byłoby nam potrzebne do rozegrania ligi

    A także wysłuchałbym chętnie sugestii odnośnie wielkości wpisowego do turniejów, ponieważ chciałbym żeby na niektórych turniejach (a w szczególności w Mastersie) był dodatkowo nagrody do wygrania, jakieś gadżety a w finale także puchary ale co za tym idzie wpisowe musiało by sie zwiększyć o niewielką sumę np. 2-3zł

    Pozdrawiam,
    Oliwier

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    29
    +1
    Czekam na info

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    178
    Witam,

    chciałem poinformować że liga będzie odbywała się w Klubie Alchemia na ulicy Ostrowskiej (naprzeciwko klubu Forma)

    dzisiaj lub jutro ustale w jakie dni i o jakiej godzinie ligi będą się odbywały (i czekam na sugestie)

    Regulamin ligi jest już prawie ukończony, dopracowywane są szczegóły

    na tą chwilę myśle że najlepszym wpisowym będzie 38zł lub 43zł, suma nierówna wiem wiem
    -5zł wpisowe
    -5zł do puli masters
    -3zł na dodatkowe nagrody
    -25zł lub 30zł do puli turnieju

    POZDRAWIAM,
    Oliwier

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    178
    Otrzymałem dzisiaj odopowiedź od prawdopodobnego sponsora naszej Ligi
    Otórz głównym warunkiem sponsoringu jest wyrobienie minimum limitu graczy na turniejach, a limit ten to 20 lub więcej osób na każdym z turniejów.

    Więc mam nadzieje że się zmobilizujemy i damy rade, bo wiadomo ze sponsorem więcej nagród

    Pozdro