Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Dopiero teraz to znalazlem:

    Heypoker Director of Operations gets fired because of giving out affiliate deals - Internet Poker - Online Poker Forum

    a mianowicie chodzi o zdanie:

    "The reason for having those thoughts was mainly based on the liquidity of Heypoker and the way that corners has be cut every month, to be able to pay affiliate and furthermore there are affiliates who has never been paid and never will get paid."

    Jak to skomentuje Marcin? Ciekaw jestem jak to wyglada od srodka. Z jednej strony afiliatorzy narzekaja na tego faceta, z drugiej strony newsletter lekko nie na miejscu od HeyPoker, z trzeciej strony jego odpowiedz...

    pzdr
    Kejsper

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Nie zwykłem komentować pracy moich obecnych i teraźniejszych szefów.
    Nastąpiły zmiany personalne a sprawa została wyciągnięta na forum. Nie mnie oceniać czy to dobrze czy źle. Ja staram się pracować wg ściśle określonych reguł od samego początku mojej przygody z pokerem. Efekty każdy może obserwować na pokerzyście i innych forach, na których się pojawiam. Oceniając zacytowaną wypowiedź musiałbym spekulować. Z moich informacji wynika, że hey nie jest może wielkim graczem ale wszystkie płatności są wykonywane przez ongame i są wykonywane terminowo. To daje mi duży komfort pracy, gdyż nie spotkałem się jeszcze z przypadkiem by ktoś czekał na wypłatę dłużej niż 48h (poza dniami w których ongame miało największy problem z odpływem graczy). To chyba tyle ode mnie.

    Pozdrawiam

    Marcin

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    za 2p2
    Heypoker Support to me
    show details 11:08 AM (3 hours ago)
    Hi

    Please be advised that your balance is kept by Ongame

    Ongame Network is a subsidiary of Vienna-based bwin interactive entertainment AG

    Address:
    Ongame Network Ltd
    Europort, Suite 611
    Gibraltar
    Hi,

    Thank you for contacing the OngameNetwork Ombudsman.

    Heypoker is the owner of your balance. Their contact information is available via their website.

    Regards,
    OngameNetwork Ombudsman
    Heypoker :

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    ten z ongame też niezbyt ładnie to ujął, bo było nie było Heypoker może być "holderem" naszej kasy, ale na pewno nie "ownerem" - jak napisał...

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Wszystkie środki są na ongame i wszystkie wypłaty są dokonywane bezpośrednio przez ongame. Pisałem już o tym kilka razy w związku z limitami. Nic się od tego czasu nie zmieniło. Przez długi czas heypoker nie miał nawet swojego konta mb gdyż nie było to wymagane. Moim zdaniem ombudsman jako instytucja, nie wyraził się tutaj precyzyjnie. Oj Pasiek Pasiek...

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    czyli teoretycznie nie ma zagrozenia takiego jak ostatnio pojawilo sie z roomami z microgaming?

  7. #7
    Co masz na myśli ? eurolinx,betonbet czy jeszcze cos ?

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez rafal08 Zobacz posta
    Co masz na myśli ? eurolinx,betonbet czy jeszcze cos ?
    o tych czytalem. czytalem tez (chyba dosc dawno to bylo) akcja byla taka na microgaming, ze kilka roomow sie zawinelo a microgaming wszystkiego sie wyparlo i w zaden sposob nie wsparlo graczy swojej sieci. Pieniadze przepadly. Tylko nie znam nazw roomow i nie pamietam o co dokladnie chodzilo...

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    bylo bylo ...a tych roomow bylo jakos 5-10 i faktycznie byla ciekawa jazda

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Ongame też miało problem z kilkoma roomami (ostatni opisywany na pokerzyście) ale sądzę, że tutaj sytuacja jest zupełnie inna. Z pewnością prawnie heypoker jest właścicielem środków graczy, natomiast środki te są zdeponowane na koncie ongame i to sieć nimi zarządza. Zresztą w ongame jest jeszcze kilka firm działających na podobnej zasadzie. Ich znakiem szczególnym są najczęściej wypłaty dokonywane w max. 48 h. Oczywiście nie jest to jedyny wyznacznik i również firmy korzystające z własnych kasjerów mogą osiągnąć podobny poziom ale...

    Nie zapominajmy, że ruch spadł w całej sieci. Dotyka to w równym stopniu wszystkich roomów. Spadek ruchu często (właściwie zawsze) łączy się z wycofaniem całego rolla z danej platformy. Nie docierają mimo tego do mnie żadne informacje na temat wydłużonego czasu wypłat lub niewypłacania środków w ogóle.

    Czy możliwa jest zatem sytuacja, do której doszło w eurolinx? Ciężko mi na to pytanie odpowiedzieć gdyż wiele firm uchodzących za giganty formatu światowego straciło niedawno płynność finansową. Teoretycznie więc każdy scenariusz jest możliwy. Gdybym napisał inaczej byłoby to naiwne. Nie sądzę jednak by scenariusz, w którym to ongame odwraca się od swoich graczy "przekazując" nagle środki z powrotem od heypoker był w praktyce możliwy.