Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Jak sobie poradzić? Nie grać fixed limit...

    Nigdy nie mogłem pojąć tej odmiany - nie ma żadnej opcji wyrzucenia kogokolwiek z rozdania jeśli ma jakikolwiek punkt zaczepienia. O żadnych pot-oddsach nie ma mowy... Jak dla mnie bez sensu.
    To może tak:grałem wszystkie odmiany pokera,sukcesy watpliwe,ale nie dokladam do tego,zawsze mam kilka setek bucks na miesiąc do przodu.Śmiem twierdzić,że najbardziej nudną i pozbawioną wyobrażni jest odmiana NL.Tam nie dzieje się nic,tylko czekanie na all inn,mozna w czasie gry przegladać prasę czy też ogladac tv.FL jest grą znacznie trudniejszą od NL,tam cały czas coś się dzieje.I być może dlatego ,ze względu na jej trudność gra ta umiera kosztem NL i MTT.Zgubiliśmy wątek początkowy-w pokerze funkcjonuje pojecie akwarium-co to oznacza?Nic innego jak tylko brak wszelkich racjonalnych zachowań graczy na określonych limitach.Zaryzykowalbym stwierdzenie ,że dla FL w miarę normalna gra zaczyna sie od stawek 0,5/1$.Ale przez czyściec niestety trzeba przejść.Pozdro.Mam nadzieję ,że nie uraziłem nikogo z NL,przedstawiłem po prostu mój pogląd.

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez kubulek Zobacz posta
    Śmiem twierdzić,że najbardziej nudną i pozbawioną wyobrażni jest odmiana NL.Tam nie dzieje się nic,tylko czekanie na all in
    Moim zdaniem wielki LOL, ale cóż, każdy ma prawo do swojego zdania.

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    137
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    każdy ma prawo do swojego zdania.
    +1 i to chyba najwlasciwsza pointa

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    143
    A ja gram FL od 60k rozdan, aktualnie limit 1/2$ i uwazam, ze niewiele tutaj ludzi ma jakiekolwiek pojecie o tej odmianie, a bardzo chetnie komentuja i sie wymadrzaja. Forum jest niestety nolimitowe i nic na to nie poradzimy, a szkoda

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    151
    kazdy gra to co lubi, kazda odmiana ma swoje niuanse i kazda jest tak samo trudna.

  6. #16
    Mnie się fix podoba. Owszem jest mocno wkurzający jak nie idzie. Szczególnie jak river obala twoją świetną kartę.

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    143
    Cytat Zamieszczone przez karakuli Zobacz posta
    Owszem jest mocno wkurzający jak nie idzie. Szczególnie jak river obala twoją świetną kartę.
    To jest poker, a nie fixed :P Fixed ma przede wszystkim takie zalety ze jest duzo wiecej akcji, duzo wiecej da sie policzyc, duzo wiecej podejmuje sie decyzji, swingi sa nieco wieksze niz w NL, chociaz nie mozna w 1 rozdaniu wtopic tyle co w NL, co tez mniej wplywa na tilt. No i oczywiscie rakeback i bonusy wszelkiego rodzaju, praktycznie bez porownania z NLem (no chyba ze ktos gra SSS na jakis wyzszych limitach :P).