Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    5
    Gramy jutro (26 sierpnia, środa) w Sport's Pubie na Grodzkiej Cash NL50 - 0,5/0,5.

    Możliwość cashoutowania powyżej 200bb deepa (100zł) w stacku w trakcie gry i kontynuacja z resztą.

    Kontakt:
    Tomek
    gg:2060007
    tel:794 044 169

  2. #2
    bosynurek Guest
    Swietnie tomku ze organizujesz, ale sroda to nie najlepszy termin zeby robic konkurencje CK Lidze. Wystarczy ze przyjdziesz do tradycji na lige tam zawsze mozesz sobie stolik zrobic i wiecej chetnych znajdziesz. Chyba ze trzeba grac Twoja talia Moze w piatek albo sobote taka gre zorganizujesz w sports pubie? to chetnych sie wtedy pewnie wiecej znajdzie

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    5
    Ja proponuje czwartki, bo w piatki tez jest gdzie grac

  4. #4
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Kielce / Kraków
    Posty
    108
    w czwartki są turnieje w kasynie... Zostaje jeszcze wtorek.

  5. #5
    bosynurek Guest
    nie wiem gdzie ty grasz langer w piatki ale szkoda ze nic nie mowisz

    poza tym teraz doczytalem ze zrozumieniem "Możliwość cashoutowania powyżej 200bb deepa (100zł) w stacku w trakcie gry i kontynuacja z resztą." ze to taka egzotyczna cashowka jest lol

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    5
    Gramy już od pół roku mniej więcej i zawsze conajmniej na short-handed jest ekipa. Teraz w wakacje się troche skurczyło i dlatego napisałem posta.

    Wczoraj elegancko wypaliło, było 10 osób i graliśmy FR.

    A zasada cashowania powyżej deepa weszła ostatnio jak się stacki zaczęły rozrastać do 1000bb+ i albo trzeba było zwiększyć blindy albo cashować nadmiar bo implied oddsy pozwalały na call prawie z any-two.

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    To wesołe gierki tam prowadzicie jak na NL50 stacki rosną do 500!!
    Chyba sie skusze i wpadne co pociupac

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    5
    Ano, dobra zabawa przede wszystkim Wczoraj największy stack miał bodajże 1,200bb czyli 600zł na NL50.

    Gramy bardziej dla towarzystwa i przyjemności, jakoś mało kto potrafi grać solidnego TAGa na mikro stawkach.

    W przyszłym tygodniu nie wiem czy będzie gra, ja dzisiaj wyjeżdżam na 2-3 tygodnie do Brukseli więc jak chłopaki się ogarną to zrobią ale ja nie dam rady zorganizować. Postaram się wrócić do 20 września, eliminacje Everest Poker Mistrzostwa Polski, wesoły donkfest się zapowiada.

    Mistrzostwa Polski Everest Poker ? qualify live or online at Everest Poker

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    A teraz jeszcze dojdą turnieje w kasynie we wtorek 100+10 z rebuyem :P

    Do tego w przyszłym tygodniu zaczyna się sporo dziać w kasynie. Satelitki do ept i do usopa się szykują

    A nie miałem 1200bb wczoraj :P Ok 800-900bb wczoraj miałem :P

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    3
    są jeszcze te turnieje w kasynie w hotelu cracovia w czwartki za 100zl?? ile średnio gra osób??
    Gdzie można znaleźć rozpiskę innych turniei w kasynach w krakowie??