Strona 22 z 24 PierwszyPierwszy ... 122021222324 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 237
  1. #211
    Zlozmy sie na wentylator

  2. #212
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    macius wentylator ktory by to uradzil i wyciagnal wszystko na zewnatrz to koszt 3tys

  3. #213
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    27
    moglibyśmy cos pomyslec 30 grudnia taki turniej na sylwestra buy in troszke wiecej niz zawsze . taki turniej na podsumowanie całego dla nie których dobrego a dla nie których troszek gorszego roku

  4. #214
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    165
    no i zamiast na pasterke przyjsc do kaktusa na partyjke:P

  5. #215
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    27
    heheh pucia pasterka jest z 24 na 25 grudnia hehehe
    ja jestem za

  6. #216
    Mysle ze to nie bylby problem uzbierac te kwote, tymbardziej ze nawet palacy gracze narzekaja na dym. Jest nas sporo, a wymyslanie terenu dla palacych jest nikle bo dym i tak doleci do stolu. Jedynym wyjsciem jest palenie na dworzu ale przy temperaturze zerowej to sie odechciewa palic.

    Ludzie wkoncu Wojtek zorganizowal to wszystko, mamy gdzie grac, wiec odwdzieczmy mu sie za to.

    Jak sie ominie jeden weekend w miami sie nic nikomu nie stanie. Przynajmniej bedzie szczytny cel.

    Przemyslcie to.

  7. #217
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    a nie prosciej aby palic mozna bylo tylko podczas przerw i to najlepiej na drugiej sali badz na zewnatrz ? a jak ktos nie moze wytrzymac 1h to odchodzac od stolu jest automatycznie na sit out - przeciez praktycznie wszedzie jest taka zasada ze jak ktos nie siedzi bezposrednio przy stole to jego rece sa muckowane

    no i nigdzie tez praktycznie nie mozna palic podczas turnieju przy stole

  8. #218
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    14
    Cytat Zamieszczone przez colathg Zobacz posta
    a nie prosciej aby palic mozna bylo tylko podczas przerw i to najlepiej na drugiej sali badz na zewnatrz ? a jak ktos nie moze wytrzymac 1h to odchodzac od stolu jest automatycznie na sit out - przeciez praktycznie wszedzie jest taka zasada ze jak ktos nie siedzi bezposrednio przy stole to jego rece sa muckowane

    no i nigdzie tez praktycznie nie mozna palic podczas turnieju przy stole


    no i sikanie tez tylko podczas przerw...;P

  9. #219
    Cytat Zamieszczone przez colathg Zobacz posta
    a nie prosciej aby palic mozna bylo tylko podczas przerw i to najlepiej na drugiej sali badz na zewnatrz ? a jak ktos nie moze wytrzymac 1h to odchodzac od stolu jest automatycznie na sit out - przeciez praktycznie wszedzie jest taka zasada ze jak ktos nie siedzi bezposrednio przy stole to jego rece sa muckowane

    no i nigdzie tez praktycznie nie mozna palic podczas turnieju przy stole
    Ja się z tym w 100% zgadzam. Maciek jak sikasz to tez jestes na sit out.
    Pisze sie na omahe tylko dajcie normalny termin ja proponuje wtorek - tak zamiast ligi
    Dyskusja sie udala wpisowe na 99% odrzucone.

  10. #220
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    27
    a co z tym turniejem na zakonczenie roku jestescie za czy przeciw