Strona 13 z 24 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 237
  1. #121
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    28
    Cytat Zamieszczone przez jaco Zobacz posta
    Ja to zawsze mam kłopoty z tym premastersem, w pierwszej edycji też mi termin nie pasował-nie zagrałem, w drugim termin pasował, ale zabrakło mi jednego punktu, teraz znowu termin hehe, chyba nie dana mi jest owa przyjemność.
    A może, premasters wtorek, masters czwartek? Oczywiście dramatu nie będzie jeśli zagracie beze mnie.
    Będziemy 3mać za ciebie kciuki. pokaż jak graja w Słupsku

  2. #122
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    215
    nie pokazuj jak graja w Słupsku bo przegrasz...
    ja bym zrobił ukłon w strone jacka i zamienił delikatnie terminy. przelożył mastersa o tydzien lub coś.

  3. #123
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    186
    Osobiscie tez nie wyobrazam sobie turnieju premasters bez Jacka, ale fakt ze terminy byly ustalone odgornie i mielismy ich sie trzymac. Gdybym Jacku byl na twoim miejscu tez wybralbym Zakopane . Powodzenia zycze!

  4. #124
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    165
    uklon uklonem ale pamietajmy ze gra jeszcze 20 innych osób i każdy ma terminy a ja już nawet an mastersa zalagtwilem se wyjscie mimo że żona ma w tym dniu urodziny więc bym sie wkurwil jakby ktos mi teraz termin zmienil.

  5. #125
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    16
    Zamienilem sie w pracy by 24.11.miec wolne,a w czwartek na mastersa przyjsc nie moge.

  6. #126
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Dobra chłopaki, nie chcę Wam planów życiowych komplikować. Powodzenia.

  7. #127
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    6
    nie ma co przekładać, bo jak Prezydent szybko podpisze ustawę hazardową to nasza liga będzie nielegalna

  8. #128
    Nie gramy na pieniądze więc pytanie dlaczego 30 zł wpisowego ?? Wasze wpisowe wędruje na ciekawe nagrody dla najlepszych oraz koszty związane z przygotowaniem sali, przewidujemy również Striptiz i sporą ilość darmowego a raczej wpisowego alkoholu.
    Moze u nas by takie cos wprowadzic ...

  9. #129
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    165
    spoko ale striptiz to Ty bedziesz robic hahahahah

  10. #130
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    14
    Cytat Zamieszczone przez Mlody_SLU Zobacz posta
    Moze u nas by takie cos wprowadzic ...
    hehe dobre skąd to ??