Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49
  1. #11
    Jesli moge cos zasugerowac to satelitki live dzien przed turniejem to zly pomysl (wiem ze wiekszosc tak sie odbywa) po prostu nie wypoczniemy przed ewentualnym wystepem na turnieju glownym jakby Ci sie udalo u Chrisa wynegocjowac poniedzialek lub wtorek byloby lepiej ale jak nie to trzeba bedzie grac w czwartek
    ps fajny pomysl na turniej chyba takiego jeszcze nie bylo

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Satelity:

    Unibet organizuje oczywiście satelity do tego turnieju. W poniedziałki, środy i piątki o 21:00 na sofcie Unibetu znajdziecie satelity dzienne z wpisowym 10€ + 1€. Jedna na sześć osób awansuje do satelity tygodniowej rozgrywanej w niedzielę o 21:00 z wpisowym 55€ + 5€. Jedna na dziesięć osób awansuje do turnieju w kasynie. Odbędą się cztery tygodniowe bloki
    satelit od poniedziałku 24 sierpnia.
    Gdzie te satelity?
    Na Unibecie jest tylko satelita do USOP Kraków.

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    218
    pomysł rewelacyjny

  4. #14
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez mb135 Zobacz posta
    Gdzie te satelity?
    Na Unibecie jest tylko satelita do USOP Kraków.
    Hmmm... No ja widzę w sofcie satelitę dzisiaj. Godz. 21:00, nazwa satelity - Unibet Deep Stack Cup, wpisowe 10 euro

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Czy 1 miejsce jest gwarantowane? Znajac unibet to czy zapisze sie 1 osoba czy 40 to pula sie nie zmieni i bedzie tam widoczna 1 wejsciowka, wiec warto zapytac

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Hmmm... No ja widzę w sofcie satelitę dzisiaj. Godz. 21:00, nazwa satelity - Unibet Deep Stack Cup, wpisowe 10 euro
    już widzę.

  7. #17
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    W związku z dzisiejszą pierwszą satelitą jest mała promocja czyli jedna wejściówka do turnieju niedzielnego gwarantowana. Od środy juz miejsc gwarantowanych nie będzie.

    Gdyby coś było "nie halo" podczas satelit to proszę o hasło, będę od razu naprawiał jak coś się stanie.

    Jeśli nie uzbiera się kwota na pełną wejściówkę to na pewno będzie wypłącona na konto gracza w gotówce.

  8. #18
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Przypominam, że dzis kolejna satelita dzienna do satelity tygodnia, która odbędzie się w niedzielę - start obu o 21:00. Dzisiaj wpisowe to 10+1 euro.

    Do turnieju zapisało się już kilkanaście osób, duża grupa graczy również potwierdziła mi swój udział w rozmowach podczas festiwalu w Hiltonie. Zapowiada się więc nieźle...

  9. #19
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Przypominam, że dziś o 21:00 pierwsza z czterech satelit tygodniowych do turnieju. Wpisowe 55+5 euro. Zapraszam!

  10. #20
    Witam, rozumiem, że turniej będzie sie skladał z trzech kolejnych dni, a nie z dwóch pierwszych i drugiego ?