Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 77

Wątek: DON a sit & go

  1. #1
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    16
    Witam, chiałbym się od was dowiedzieć co sądzicie o turniejach typu DON(DOuble or Nothing) albo w Bossmedii Turbo Coolerach. Jak wygląda wasze ROI w tych turniejach w porównaniu do zwykłych sit & go, gdzie płatne jest tylko 30% miejs . Ja rozegrałem ok.1500 Turbo Coolerów przy ROI wynoszącym 9% i to mnie specjalnie nie zadowala . Gdyby się udało osiągnąć tak z 15 % to byłbym bardziej zadowolony . Czy jest to wogóle możliwe do osiągnięcia w tych turniejach ? Jaki ROI wy wyciągacie w DONach i zwykłych sit & go ?

  2. #2
    wnioskujac po poziomie frustracji jaki reprezentujesz na turbo coolerach, widac ze wynik cie nie satysfakcjonuje. a wyzszego roi jak 7-9% raczej nei wyciagniesz

  3. #3
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    16
    Jakbym miał roi w okolicach 15% to nie byłbym taki sfrustrowany

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Kiedyś grałem dużo DoN'ów, zresztą nawet zakładałem wątki o nich tutaj, ale w końcu rzuciłem - to naprawdę jest lotto. INTELOWIEC robił eksperyment na DoNach bodaj za stówę i stwierdził to samo. W klasycznych sitach możesz mieć pecha nawet w trzech turkach pod rząd, czwarty jesteś ITM, piąty wygrywasz i już jesteś do przodu. W DoN'ach tak dobrze nie ma.

    Ja na DoN'ach utopiłem dużo kasy. Na klasycznych sitach za $5,5 na iPoker mam ROI 30% (ale z małej próbki - kilkaset rozdań).

  5. #5
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    16
    Hmm, ciekawa sprawa. Ja myślałem że jak ktoś jest dobry w normalnych 5 lub 10-cio osobówkach to w donach będzie miał podobne rezultaty. Ja zwykłych turków nie gram bo mnie przerażają tylko 3 miejsca płatne I kurw... mnie brała gdy kończyłem jako nr. 4

    Poza tym na zwykłe turki gdzie 30% miejsc jest płatnych potrzeba większy bankroll. Tutaj pewnie serie 10 turniejów z rzędu bez kasy często sie przytrafiają
    Ostatnio edytowane przez fish_demon ; 24-08-2009 o 19:56

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    274
    Cytat Zamieszczone przez fish_demon Zobacz posta
    Tutaj pewnie serie 10 turniejów z rzędu bez kasy często sie przytrafiają
    10 ? Możesz odwiedzić officialpokerrankings.com i wbijając dowolnego gracza z czołówki sprawdzić ile turków bez kasy miewają.

    A co dopiero cała reszta. Pewnie dlatego często spotykany bankroll to 100 BI

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez fish_demon Zobacz posta
    Hmm, ciekawa sprawa. Ja myślałem że jak ktoś jest dobry w normalnych 5 lub 10-cio osobówkach to w donach będzie miał podobne rezultaty.
    Ale skąd Ci ten wniosek przyszedł do głowy? W DoN'ach strategia jest oczywista - murować. Każdy donk to umie. I przez to mamy loterię.

  8. #8
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    16
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Ale skąd Ci ten wniosek przyszedł do głowy? W DoN'ach strategia jest oczywista - murować. Każdy donk to umie. I przez to mamy loterię.

    No murowanie jest oczywiste, bo strata 1/3 chocby stacka na nieudany bluff czy slabe rece prawie, że równa się wtopieniu . Każdy donk umie murować. Nie rozumiem tego stwierdzenia. Ja bym raczej powiedział każdy donk wchodzi ze słabymi rękami a potem na flopie dostanie top pare z cieniutkim kickerem i baj baj pieniądze Na donach 3 euro pełno donków którzy atakują już nie tylko top pary, ile to razy nadziali się na moje monstery ahahha

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez fish_demon Zobacz posta
    No murowanie jest oczywiste, bo strata 1/3 chocby stacka na nieudany bluff czy slabe rece prawie, że równa się wtopieniu
    No i dlatego twierdzę, że to loteria. Po prostu uważam, że zwykłe sity są dużo trudniejsze a jeśli tak, to dobry gracz ma większą przewagę nad słabym niż w DoN'ach.

  10. #10
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    16
    No ale przecież poza strukturą wypłat to te turnieje nie różnią się niczym. Czyli jak jesteś słabym graczem to moczysz w obu typach gier a jak jesteś graczem wygrywającym to i tu i tu będziesz na plus.