Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 77

Wątek: DON a sit & go

  1. #21
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    sam gram w te dony za 5.20 na PS, kiedys gralem po jednym potem po 2 potem 4 jednoczesnie,potem oooo przejde na 10.40 ale tam bylo za trudno:P i wrocilem do 5.20 i od pewnego czasu gram 3 jednoczesnie i baaaardzo rzadko sie zdarza aby 2 przegrac 1 wygrac albo 3 przegrac,njaczesciej 3 do przodu ale nie dlatego ze jestem PRSOEM po prostu duuuzo szczzescia a jak sie ma np 3 gosci na wszystkich 3 stolach to mozna nawet wprowadzic element obserwacji bo duzo ludzi gra tam jak boty.
    Ale zdecydowanie nie moglbym grac tylko donow bo to bez sensu...i zgadzam sie z tym ze skill na pewno ma tu znaczenie ale OMG o wiele mniejsze niz w innego typu S&g.

  2. #22
    bosynurek Guest
    ze to loteria to bzdura

  3. #23
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    24
    loteria loool . Wystarczy sprawdzic na sharkscope ranking ludzi ludzi grajacych dony, ich wykresy i zyski.

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez bizar800 Zobacz posta
    loteria loool . Wystarczy sprawdzic na sharkscope ranking ludzi ludzi grajacych dony, ich wykresy i zyski.
    No to dopiero jest mega-argument

    Jak mi wskażesz zarabiającego na DoN'ach to ja Ci wskażę zarabiającego więcej na klasycznych sitach i to będzie dówód, że klasyczne dają większe zyski

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez jeffrey Zobacz posta
    Wskaz jeszcze, ktore daja latwiejsze zyski
    "łatwiejsze zyski"? Niby jak chcesz to wyznaczyć?

  6. #26
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez jeffrey Zobacz posta
    W odniesieniu do 20+2 i nizej, co wiekszosc tu gra.
    Nie pytam w odniesieniu do czego, tylko pytam jak chcesz wyznaczyć tę tajemniczą miarę. W ogóle może najpierw zdefiniuj co to są "łatwiejsze zyski", żebyśmy wiedzieli o czym rozmawiamy.

  7. #27
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    24
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    No to dopiero jest mega-argument

    Jak mi wskażesz zarabiającego na DoN'ach to ja Ci wskażę zarabiającego więcej na klasycznych sitach i to będzie dówód, że klasyczne dają większe zyski
    to bylo do odniesienia ,ze dony to loteria
    toc wiem ,ze klasyczne moga generowac wieksze zyski, jednak po co grac klasyczne, kiedy ma sie opanowane dony i sie wie ,ze grajac dana ich ilosc ma sie okreslony zysk , bez ryzyka, ktory danemu graczowi wystarcza.

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    A tak w ogóle to nie lepiej grać headsupy? Taka sama struktura wypłat, dużo ciekawiej i można się dużo nauczyć

  9. #29
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    24
    a co powiedziec o 50

  10. #30
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Ja już mówiłem - niedługo pojawią się turki na 10 ludzi z 9 płatnymi i też się pokłócimy, czy to skill...