Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 77

Wątek: DON a sit & go

  1. #11
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez fish_demon Zobacz posta
    No ale przecież poza strukturą wypłat to te turnieje nie różnią się niczym. Czyli jak jesteś słabym graczem to moczysz w obu typach gier a jak jesteś graczem wygrywającym to i tu i tu będziesz na plus.
    Owszem, ale ponieważ różnią się strukturą wypłat, to różnią się trudnością, a jak już mówiłem w trudniejszej odmianie przewaga dobrego gracza nad słabym jest większa.

    Wyobraź sobie turnieje na 10 osób gdzie 9 miejsc jest płatnych. Widzisz tu w ogóle miejsce na skilla?

  2. #12
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    16
    To byłoby tylko czekanie na bubble ahahahha ale skill zawsze jakis jest .Dla jednego all in z AT a dla innego ta linia to już AJ i potem jak wskoczy A na boardzie to coś a'la skill już tam zadecydował o wygranej

  3. #13
    Mylisz sie kolego jesli uwazasz ze roznia sie tylko struktura wyplat. Zwyklego sita nie wygrasz nie rozgrywajac ani jednej reki albo foldujac.

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Jeśli dobrze rozumiem to jest tu spore grono twierdzących, że w DoN'ach skill jest tak samo ważny jak w standardowych sit'ach.

    Jeśli tak, to bardzo proszę się odnieść do mojej propozycji turka 10 grających, 9 płatnych. Rozumiem, że tu skill jest tak samo ważny?

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez jeffrey Zobacz posta
    Nie, skill w Donach nie jest wazny zupelnie, dlatego ludzie z nich czerpia zyski sic!
    Kto i gdzie napisał, że skill nie jest w ogóle ważny?

    Jesli masz na myśli moje określenie "loteria", to ok, może przesadziłem. W każdym razie niewątpliwie (mam nadzieję), edge jest dużo większy w normalnych sitach niż w DoN'ach, podobnie jak byłby dużo większy w DoN'ach niż w 9 płatnych na 10. A moim zdaniem jeśli uważamy się za dobrego gracza to grajmy tam, gdzie edge jest większy. Ot i cała filozofia.

  6. #16
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    16
    To nie do końca jest tak, że skill nie jest ważny w donach. Rozegrałem ok.1600 Donów i mam ROI 9% . Czyli co mam szczęście w tak długim okresie czasu? Czy może to jednak jest skill, że nie gram coin flipow we wczesnych fazach, a widze że masa ludzi jak ma już QQ luba AK na ręce we wczesnej fazie to jest w stanie się allinować Tutaj się właśnie skill jakiś tam objawia że jestem w stanie zrzucić potencjalnego coinflipa we wczesnej fazie. Wiedząc, że później może przyjść coś lepszego lub zwyczajnie zgarniając blindy przetrwać do późnej fazy a ostatecznie do kasy

    P.S.

    A propo mam inne pytanie dodatkowe. Znacie jakiś pokerroom który oferuje coś na zasadzie sit & go leaderboard, tak jak to jest choćby w noiqpoker i wielu innych, ale chodzi o taki leaderboard gdzie zalicza się do nich DONY W noiq np: na dole jest info, że DOny nie liczą sie do rankingu, a szkoda w końcu to też sit & go tylko z troche inną strukturą wypłat.

  7. #17
    Moze to glupie ale moim zdaniem edge w donach przejawia sie czym innym niz w zwyklych sitach. w zwyklych wazna jest gruntowna wiedza i znajomosc gry. Natomiast w donach bardziej liczy sie umiejetnosc wpasowania sie w sytuacje tak jak tu kolega powiedzial. Np spasowac te qq zeby kogos zjadly blindy itp

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    156
    No wlasnie. A czesto zdarza sie tak na 10$ i 5$, ze jest 2 shortow, ktorzy maja okolo 1bb, i nagle ktos zagrywa alinna i zostaje sprawdzony przez A10 (osoba, ktora ma np 6bb)

    sam gralem DONY glownie 5.5 na ongame, bo bonus szybko idzie. I po okolo 500 mialem 6-7%, ale to jest mega nudne...

  9. #19
    Co kto lubi. Przy roi 5% mozna sobie bonusy wyrabiac, a przy 9% nawet costam zarobic
    aha co do tych turbo coolerow na boss medii, to takich riverow jeszcze nigdy nie widzialem
    Ostatnio edytowane przez rfl ; 25-08-2009 o 23:24

  10. #20
    demon, co sie stalo ze grasz nie-turbo ?