Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    368
    Poker Hand History #4609863- Pokerhand.org

    Wessssh'83: Tiltuje - drugi AI z rzędu.
    Blue Knight1 - po 47 rekach 16/7/50
    hb172: 40/20/30 -po 25 rękach
    Aloon: 27/15/60 - po 47 rękach

    Stół generalnie był agresywny + byłem pewny, że Wessssh da all inn z szerokim zakresem---> stąd limp z EP.

    Pytanie: Callujemy w tej fazie turnieju?

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Allin. Blue Knight wygląda na myślącego gracza i tak jak Ty zauważył, że Wesssh tiltuje i teraz stara się go izolować, więc jego zakres jest na tyle szeroki, że allin jest opłacalny.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez Mosznik Zobacz posta
    Allin. Blue Knight wygląda na myślącego gracza i tak jak Ty zauważył, że Wesssh tiltuje i teraz stara się go izolować, więc jego zakres jest na tyle szeroki, że allin jest opłacalny.
    +1

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Nie sprawdzenie tego w mniej niż jedną sekundę uważam za slowroll! .

    Przecież taki był cel overlimpu z QQ, żeby sprowokować shorta i agresywnych graczy do raisów z szerokim zakresem?

    Short na pewno dość luźno pushuje, a SB bardzo luźno repushuje (o ile jest taki zwrot ), bo tak naprawdę wie, że będzie grał tylko z shortem showdown (zakłada, że Wasze limpy będą wyrzucać na raise).

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Nie moje stawki ale też pushuje to, z tym że ja bym to podbił do 400 najpierw i grał najprawdopodobniej tylko AI z tiltowym shortem a Blue Knight1 pushuje chcąc izolować pewnie każde Axs i każdego pocketa.

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2
    daje 400 i calluje all in

  7. #7
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    368
    No niestety Blue Knight1 pokazał AA, ale po to limpowalem, zeby sprowokowac taką akcję - dostałem, co chciałem.
    PZdr

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Dokladnie tak jak napisales,co prawda zal takiego stacka, ale wszystko potoczylo sie zgodnie z planem, wiec raczej bez sensu kombinowac i robic teraz jakis hero fold.