Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    przeczytalem, podobalo mi sie
    dobra robota
    oby wiecej takich sensownych tematow

  2. #12
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Cytat Zamieszczone przez Kakashi
    -W licytacji biora udzial tylko Ci dwaj gracze. Przed Flop'em AA ma przewage - wygrywa w 76.8% starc.
    -W licytacji biora udzial 4 osoby (zaden jednak nie ma ani A, ani 8 lub 7 w swojej rece). Przed Flop'em przewaga AA topnieje do 54%, zas 87s urosla az do 24%.

    To jescze drobny szczegol, w obu przypadkach z tego co napisales wynika ze 87s ma kolo 24% , wiec stwierdzenie "urosla az do 24%" jest lekko przesadzone

    Fajny tutorial, good job., btw. te wszystkie obrazki kart możesz sam sobie wstawic przez forum (to te same co na PS) ( wystarczy wpisac np. : K h bez spacji i dostaniesz krola kier)

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    hehe ciesze sie niezmiernie
    Ale jak czytam nie ktore zdania to jaka one maja skladnie, glowa boli :P
    Na jutro beda drawy+oddsy, ale moze cos jeszcze dorzuce.
    Pytanie tylko czy mam skupic sie bardziej na FullRing'u czy na ShortHanded.
    Pytam, bo sam wiem, ze dorwac jakis artykul do SHNL jest niezmiernie trudno, a ze ostatnio sporo w niego pogrywam to z checia bym cos majchnal.

    O i zaraz zrobie spis tresci, tylko niech mi ktos powie jak to sie robi w BBCode :P

    To jescze drobny szczegol, w obu przypadkach z tego co napisales wynika ze 87s ma kolo 24% Smile, wiec stwierdzenie "urosla az do 24%" jest lekko przesadzone Smile

    Fajny tutorial, good job., btw. te wszystkie obrazki kart możesz sam sobie wstawic przez forum (to te same co na PS) ( wystarczy wpisac np. : K h bez spacji i dostaniesz krola kier)
    Tez to zauwazylem, ale pomyslalem, ze nie ma sensu tego zbytnio poprawiac (moze zmienie troche kontekst zdania), bo chodzilo oto, ze roznica w procentach wygranych AA stopniala :P

    Btw. dobrze wiedziec, ze mozna tak te karty wrzucac (zapomnialem o tym kompletnie). To ciagle wklejanie zajelo sporo czasu :P

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Ok jest Update, moga byc jak zwykle bledy, bo wszystko pisze na zywca :>

  5. #15
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Radom
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez Kakashi
    Ok jest Update, moga byc jak zwykle bledy, bo wszystko pisze na zywca :>
    To proponuje od razu poprawic oba drawy do staigta

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Haha rzeczywiscie sa gotowe [=

  7. #17
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Radom
    Posty
    210
    Tak sobie przegladam dalej...

    Mysle ze troche za bardzo uprosciles przyklad z pot odds. Owszem, 9 outs do koloru, ale np. 3d na riverze moze nam dac kolor, a przeciwnikowi fulla, dla odmiany np. 9h moze nam dac wygrywajaca trojke vs przeciwnika para czy 2 pary.
    Ja bym to rozbil na 8 outs gwarantujace nam wygrana - 8 kar oprocz trojki
    oraz 6 outs ktore zdecydowanie polepszaja nasz uklad, ale nie daja nuts - 3 asy, 2 dziewiatki oraz trojka karo.

  8. #18
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Cytat Zamieszczone przez Kakashi
    Haha rzeczywiscie sa gotowe [=
    Nie do konca :wink:

    Open-Ended Straight Draw: zarówno król jak i siódemka daje nam strita... zamiast siódemki oczywiście chodzi o 8 :wink: ten sam blad jest w dziale NL odds'y "(Jak juz pisalem w poprzednim dziale zarowno Krol jak i Siodemka utworzylaby nam Strita.W talii mamy 4 Krole i 4 Siodemki .. )"

    a przy okazji jak określamy cos takiego: Mam AKoff ..flop JQ6 (tecza) tez inside draw (T nie jest wewnatrz )

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Barlogos (:>) jest wewnatrz, bo nie jest to przeciez Open-Ended (4 outy)

    Jarx zaraz zerkne i pomieszam :>
    Thx za komentsy, jak widac robie wiele bledow, bo nie pisze w biegu i raczej nie przegladam tego doglebnie jeszcze raz :>

  10. #20
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Cytat Zamieszczone przez Kakashi
    bo nie pisze w biegu i raczej nie przegladam tego doglebnie jeszcze raz :>
    Owszem piszesz w biegu ,a w dodatku kolejny raz przekrecasz mój nick :twisted:

    ...Ja nauczylem sie pisac lepszy zamiast leprzy :wink:

    pozdro