Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    Witam,

    Jako, że jesteśmy nową marką w branży pokerowej, z chęcią usłyszmy jakie są Wasze sugestie odnośnie promocji dla graczy.

    Piszcie smiało co chcielibyście zobaczeć w najbliższym czasie na Betclic. Każy rozsądny pomysł będzie wzięty pod uwagę ( cotygodniowy freeroll o milion chwilowo odpada ).

    Jesteśmy tu przede wszystkim po to, żeby dobrze Wam się grało i Wasze zdanie jest dla Nas najważniejsze.

    Pozdrawiam,
    Patryk

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    BetClic ? Obstawianie i zakłady sportowe

    Na dole tejże strony jest ciąg metod płatności, jest wśród nich Neteller, jednakże nie mam takiej opcji przy próbie wpłaty. Dlaczego?

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    Tak było w poprzedniej edycji. Teraz update tabeli jest w każdy poniedziałek/wtorek .

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    Teraz już wiem, czemu tak czekałeś na update
    Gratuluję pierwszego miejsca w rankingu.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    Cytat Zamieszczone przez jaco Zobacz posta
    BetClic ? Obstawianie i zakłady sportowe

    Na dole tejże strony jest ciąg metod płatności, jest wśród nich Neteller, jednakże nie mam takiej opcji przy próbie wpłaty. Dlaczego?
    Przy wybraniu głównego konta w złotówkach, niestety nie można dokonywac wpłat za pomocą Netellera. Pracujemy nad tym, żeby ta opcja była jak najszybciej dostepna. Tymczasem polecam skorzystanie z moneybookers i przelewy24.pl

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    Cytat Zamieszczone przez jeffrey Zobacz posta
    Dzieki Czekalem, zeby sie przekonac czy sa jacys regularsi trzaskajacy duzo rake`a :P
    Jak widać w zeszłym tygodniu całych dwóch

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    Te smieszne limity nalozone są przez wymogi licencyjne Wlk Brytanii i zapobiegają całkiem skutecznie używaniu na naszej stronie kradzionych kart kredytowych .

    Jest to jednorazowa procedura, którą musi przejść każdy, kto chce zdeponować większą sumę na betclic.

    Przepraszam za niedogodności, ale jest to dla dobra wszystkich graczy. Wychodzimy z założenia, że lepiej sprawdzać to przy depozycie niż podczas cashoutów.

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    5
    Nie moge przelac srodkow z zakładów sportowych do pokera mimo ze takie mam,czy muszę dokonać depozytu skoro mam fundusze.

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez rafael Zobacz posta
    Nie moge przelac srodkow z zakładów sportowych do pokera mimo ze takie mam,czy muszę dokonać depozytu skoro mam fundusze.
    Wysyłałeś im skany dowodu lub paszportu?

    Miałem podobny przypadek, po wysłaniu skanów wszystko ok.

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    5
    Wysłałem zdjęcie dowodu i zaakceptowali status ważne i dalej nic.