Strona 1 z 69 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 681
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Musze sie pochwalic Ide na Celtic - Arsenal mowia ze maja dla mnie ticket C'on Celtic Ciekawe czy dadza rade wywalic Arsenal z ligi mistrzow Szkoda tylko, ze 1 z tych druzyn napewno bedzie mi brakowalo w LM Ale trzeba wspierac naszych

  2. #2
    przeciez w obu druzynach graja nasi :P

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    czyli najlepiej zeby bylo 3:3 w obu i nieskonczenie wiele karnych

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    W Arsenalu gra nasz a w Celticu graja nasi...

    Pomine daleka lawke rezerwowych Arsenalu (Szczesny) do czasu az usiadzie chociaz na lawie w czasie jakiegos meczu W ten weekend ma duza szanse bo Fabian powazniejsza kontuzja

    Tak czy owak, ciesze sie bardzo na mysl o tym meczu. Wlasnie wyczytalem ze na Celtic Park wchodzi 60k ludzi Niezle, myslalem ze tam max jakies 40k.
    Szkoda tylko ze zadnej piosenki nie zrozumiem co beda spiewac chyba ze sobie znajde jakas tlumaczke ze szkockiego na angielski

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Zrób jakieś foty eLPe

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    No wlasnie nie mam aparatu ;( jedynie syf z iphone'a.. Choc z doswiadczenia wiem, ze jakosc zdjec ze stadionow pozostawia wiele do zyczenia

    Poza tym na stadion idzie sie poczuc atmosfere i pospiewac a nie zdj robic :P

  7. #7
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    82
    Żebyś sie nie zawiódł,niestety tam ekipy sa tylko zorganizowane na wyjazdach a tak tylko po dobrych akcjach,golach itp jest wrzawa.Niestety nawet na Lidze majstrów nie bylo atmosfery..chyba byli zamuleni browarami przed meczowymi...GL Come on The Bhoys!!!

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    No wlasnie zauwazylem to na meczach Villi, ale licze ze na meczu Celticu bedzie lepiej

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    To trzeba było się wybrać na Anfield

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    na Anfield na ligowych tez jest badzo spokojnie, z evertonem i utd jest glosniej
    na LM za to jest kapitalnie, choc ostatnio na meczach grupowych z jakims np PSV tez bez rewelacji