Strona 41 z 69 PierwszyPierwszy ... 31394041424351 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 681
  1. #401
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    +1

  2. #402
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    +1
    +2

    I co bedziemy sobie tak plusowac?
    Oskarek prosba- skoro nie masz nic do powiedzenia w tym temacie to chociaz go nie zasmiecaj.
    Dziekuje

  3. #403
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    moje wnioski sa takie, ze po rewanzu bedzie duzo czerwono-niebieskich placzkow !

  4. #404
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    i moje też
    sory LuckyPL ale jestes chyba jakims chorym fascynatą Barcelony
    jak można pisać że ten drewniak Ibra jest najlepszym napastnikiem...

  5. #405
    Oskarek a Ty nie mozesz zniesc ze Real juz odpadl?

    Wracajac do tematu.
    Wg mnie Ibra jest jednym z najlepszych napastnikow na swiecie -dla mnie najlepszym- wczoraj to potwierdzil - nikt nie musi sie z tym zgadzac ale chyba kazdy moze miec swoje zdanie prawda?

    Krolewicz - co do placzu- nawet jesli Barca odpadnie to bo tym co widzialem wczoraj, po tej bezradnosci Arsenalu wiem ze jest najpiekniej grajaca druzyna na swiecie (ever). Jezeli odpadac to po swietnych meczach i zostawiajac po sobie dobre wrazenie a nie w stylu projektu Pereza za 250 mln Euro - z badz co badz Olymique Lyon

  6. #406
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    Cytat Zamieszczone przez luckyPL Zobacz posta
    Oskarek a Ty nie mozesz zniesc ze Real juz odpadl?

    Wracajac do tematu.
    Wg mnie Ibra jest jednym z najlepszych napastnikow na swiecie -dla mnie najlepszym- wczoraj to potwierdzil - nikt nie musi sie z tym zgadzac ale chyba kazdy moze miec swoje zdanie prawda?

    Krolewicz - co do placzu- nawet jesli Barca odpadnie to bo tym co widzialem wczoraj, po tej bezradnosci Arsenalu wiem ze jest najpiekniej grajaca druzyna na swiecie (ever). Jezeli odpadac to po swietnych meczach i zostawiajac po sobie dobre wrazenie a nie w stylu projektu Pereza za 250 mln Euro - z badz co badz Olymique Lyon
    +1 to byla po prostu uczta dla oczu , cos pieknego , nie pamietam takiego meczu ehhh mam tylko nadzieje ze w Londynie beda grac podobnie i nawet jesli odpadna to jestem z nich dumny . W sumie trzeba podziekowac obu druzynom za taki piekny spekatkl mowcie co chcecie

  7. #407
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez luckyPL Zobacz posta
    nawet jesli Barca odpadnie to bo tym co widzialem wczoraj, po tej bezradnosci Arsenalu wiem ze jest najpiekniej grajaca druzyna na swiecie (ever).
    Póki co chyba najlepszy prima aprilisowy żart na tym forum .

  8. #408
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    Cytat Zamieszczone przez No3Air Zobacz posta
    +1 to byla po prostu uczta dla oczu , cos pieknego , nie pamietam takiego meczu ehhh mam tylko nadzieje ze w Londynie beda grac podobnie i nawet jesli odpadna to jestem z nich dumny . W sumie trzeba podziekowac obu druzynom za taki piekny spekatkl mowcie co chcecie
    Oni grali w londynie kolego... a na Camp nou bedzie pogrom niestety mecz rewelacja szkoda tylu kontuzji i dziwnej czerwonej kartki... szkoda ze moje dwa ukochane zespoly musialy sie spotkac tak wczesnie w tych rozgrywkach liczylem na wymarzony final w pelałolandii

  9. #409
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Ibrahimovic to jeden 2-3 najlepszych napastnikow ostatnich lat. Jeden z najbardziej wszechstronnych chociaz jest moze troche samolubny czasami.
    YouTube - Best goal ever - Z. Ibrahimovic
    YouTube - Zlatan Ibrahimovic backheel goal against italy 2004
    YouTube - Zlatan Ibrahimovic - Amazing Solo Goal

  10. #410
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Nie no, mecz byl naprawde fajny i trzeba przyznac Barcelonie, ze zagrali w tym meczu do polowy drugiej polowy jakby grali o zycie... Presja, presja i jeszcze raz presja...
    Za to Arsenalowi dosc skutecznie udalo sie wczoraj wylaczyc Messiego z gry... Pare razy uciekl obroncom, ale generalnie duzo nie pogral...Czesto byl kryty przez 3
    Ibra zagral ok, ale nie zachwycalbym sie nim, Torres go bije na glowe...
    Barcelona strzelila dwie identyczne bramki...

    Arsenal bez Gallasa i Cesca,
    Barca bez Puyola i Piqueta...
    Powiem tak, bardzo sie zdziwie gdyby to Arsenal awansowal...

    Co myslicie o czerwonej kartce dla Puyola? Nogi nie wystawil, nie pchnal... wbiegl tylko w pole zamachu noga i zostal zachaczony... Pilka z boku, w powietrzu a nie przed noga... nie powiem ze Barca zostala oszukana, ale mocno sie zastanawialem ilu na ilu sedziow by tu gwizdnelo i dalo czerwona...
    Niby karny sie nalezal Barcelonie za faul na Messim w 1szej polowie, ale olac to...

    Mecz dobry, trza czekac na rewanz, a poki co, MU bez Rooney'a vs CFC!!!