Strona 68 z 69 PierwszyPierwszy ... 185866676869 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 671 do 680 z 681
  1. #671
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    150$ po kursie 2,33 easiest money ever
    Phi, ja postawiłem stówę 4 lata temu przed mundialem na makaronów po kursie 10 - to było easiest money ever.

  2. #672
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Cytat Zamieszczone przez laziale87 Zobacz posta
    Obecny Inter to najlepszy zespol od czasow Chelsea Mourinho. Zespol kompletny, nie majacy zadnego slabego punktu. 11 campioni + trener geniusz. Dwumecze z Chelsea i Barcelona i dzisiejszy final to prawdziwe majstersztyki pilkarskie. Kazdy z pilkarzy dokladnie wiedzial co ma robic od 1. do 90. minuty. Zespol ponad wszystko. Amala.
    Dokładnie. Po prostu maszyna. Kapitalnie wychodzili z kontrami, praktycznie każda strata Bayernu w srdku pola i już szła grożna akcja.
    No i nie ta klasa piłkarzy co Bayernu. Niby nikt się nie wyróżnia, ale kiedy trzeba potrafi błysnąć, jak Millito- praktycznie 2 akcje, 2 bramki.
    Szkoda ze Mourinho odchodzi, Inter już tak chyba nie będzie dominował

    p.s. zastanawiam jak Maradona musi być kurwa głupi żeeby praktycznie w ostatniej chwili zabrac na mundial Millito, a nie powołać w ogóle takiego piłkarza jak Cambiasso ( IMO top 5 deff mid na świecie) Masakra. Zanetti właściwie to samo.

  3. #673
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Phi, ja postawiłem stówę 4 lata temu przed mundialem na makaronów po kursie 10 - to było easiest money ever.
    Jaki był kurs? Ja w tym roku spróbuję na Hiszpanię

  4. #674
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    w Ladbrokes za Hiszpanie placa 7/2, nie oplaca sie.

  5. #675
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Skromnie postawiłem 20$ na Hiszpanię po kursie 4,6.
    Na party poker są faworytami... szkoda bo więcej by wpadło gdyby faworyzowali Anglię/Brazylię..

  6. #676
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Ja tam stawiam na WKS - może wpaść spora kasa

  7. #677
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    heheh
    juz za 4 lata juz za 4 lata POLSKA bedzie MISTRZEM SWIATA:P
    MOURINHO jest wielki,ale to co Milito zrobil z Van Buytenem i Demichelisem przy obu bramkach to jest KOSMOS...przede wszystkim dlaczego Milito lapal wszystkie pilki na siebie gdy za nim stal taki ktos jak VB?!?!?!dla porównania ile piłek na siebie zlapal pod kryciem Muller,Olic,Gomez...1,2 w porywaach do 3...VB i Dewmichelis to chyba najslabasza para stoperow jaka zagrala w finale LM...do tego zadziwiajaca jest latwosc z jaka Eto wygrywal 1-1 w defensywie...nawet sie nie brudzil...zawodnik ofensywny,ktory był krolem strzelców PD...
    Njbardziej na to trofeum zasluzyl J.Zanetti...w jego wiekui grac na takim poziomie...M A S A K R A...profesjonalista w pelnym tego slowa znaczeniu!

    @Tompkins
    znienawidzony,wysmiewany, sedzia ktoremu cala Polska wmawia zla decyzje w meczu Austrai-Polska, sedziuje final LM,hity Premiership...

  8. #678
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    jakbys ogladal wiecej meczy z jego udzialem, wiedzialbys ze to nie jest polskie spaczenie

  9. #679
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    @Tompkins
    znienawidzony,wysmiewany, sedzia ktoremu cala Polska wmawia zla decyzje w meczu Austrai-Polska, sedziuje final LM,hity Premiership...
    Na uklady nie ma rady