Strona 48 z 69 PierwszyPierwszy ... 38464748495058 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 681
  1. #471
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez Tompkins Zobacz posta
    A mnie nie interesuje jak ie on robi zwody i jakie robi sztuczki. Sztuczki sa do popisywania i powiedz mi po co mam sie krecic jak moge kolesia po prostu minac.

    Ok przyznaje Ci racje, Ronaldo robi najlepsze i najzajebistrze sztuczki na swiecie i bije w tym Messiego na glowe. Problem w tym ze tak sie mierza chlopaki na podworku, o ten jest zajebisty bo sie dobrze kiwa...
    +1111

  2. #472
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez RichardPL Zobacz posta
    Ma sie te czutke . Ogolnie wczoraj przy stanie 3:1 i po czerwonej kartce dla Rafaela wg mnie MU za mocno cofnal sie do obrony, gdyz tak bronic sie to mozna jak jest 5-10 minut do konca a nie 30 i byly duze szanse ze przy takim naporze wpadnie jakas bramka, nawet nie po jakiejs skladnej akcji (choc strzal z woleja Robbena byl pierwsza klasa).
    +1 za czutke
    ale co do MU to sie nie zgodze bo gral naprawde dobrze po stracie zawodnika...nic innego nie mozesz zrobic tylko przeszkadzac,MU zajebiscie przesuwalo,pracowalo w defensywie,momentami atakowalo na polowie przeciwnika,stworzylo sytuacje!!!Bayern za to wykazal sie cierpliwoscia zdobywal to 5 metrow to 10 metrow nie walil do przodu na hurra,gdyby nie MAGIA brygady RR to zauwaz ze wcale tak Duzo 100% sytuacji Bayern nie mial...

    CO do Ligi Europa(ktora nie ma watku) to polecam zobaczyc 3 rzeczy:
    Bramka Petrica(NAJLADNIEJSZA BRAMKA W PUCHARACH W TYM SEZONIE,BAJECZNE UDERZENIE Z PRZEWROTKI PIEKIELNIE TRUDNE)
    KONTRA THE REDS(JAK PO RZUCIE ROZNYM DLA PRZECIWNIKA!!! W 12 SEKUND STRZELIC GOLA)
    TO CO FRAJERZY/DEBILE/SZMATY SEDZIOWSKIE ZROBILY W MECZU AM-Valencia(ZIGIC POWALONY NA OCZACH 3!!! SEDZIOW W POLU KARNYM WSTAJE I WIDAC MU CYCKI BO MA ROZERWANA KOSZULKE!!! A NIEMIEC NIE GWIZDZE...TYLKO WYRZUCA COACHA NA TRYBUNY) P A R A N O J A;(

  3. #473
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    Ahhh ci niemcy

  4. #474
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Co do Valencii zgodze się
    Sędzia nie wiem... nie chciał skrzywdzić atletico dyktując rzut karny w tym momencie?
    tam ten karny był taki oczywisty że aż żal...

  5. #475
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Zapomnieliście się chyba o prawidłowo zdobytej przez Atletico bramce na początku meczu, która nie została uznana.

  6. #476
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    teraz Messi i Guardiola maja szanse sie wykazac za 8 dni

  7. #477
    nie bój żab y - wykażą się
    sam messi ich rozjedzie jak arsenal

  8. #478
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Obrona Interu, to nie obrona Aresenalu.

  9. #479
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Inter - Lyon finał, było by zajebiście

  10. #480
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez Gratek Zobacz posta
    Obrona Interu, to nie obrona Aresenalu.
    +100

    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Inter - Lyon finał, było by zajebiście
    +100