Strona 35 z 69 PierwszyPierwszy ... 25333435363745 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 681
  1. #341
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Mourinho to jest geniusz

    CFC poza 15minutami wygladala duzo gorzej

    ciekawe jakby sie emcz potoczyl gdyby w 1 karnego zagwizdał
    ma ktos powtorke do kartki Drogby? bo nie mam pojecia za co ja dostał

  2. #342
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    no wlasnie tak troche dziwnie bo ten na niego wpadl ten go jakos zrzucil i pozniej nadepnal, ale moim zdaniem to bylo raczej przypadkowe (nadepniecie). Ja jakos chyba bym tu jej nie dal.

  3. #343
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Powiem szczerze ze podczas meczu myslalem, ze bylo to celowe nadepniecie, ale po ogladnieciu kilku powtorek sam nie wiem. Pewne jest to, ze okolicznosci byly dla niego niedobre. Sedzie napewno potraktowal to jako zlosc, wscieklosc po bramce i praktycznie stracie szansy na awans.

    Mozliwe, ze gdyby stalo sie to w 30 minucie, to dostalby zolta, a tak wygladalo to na ewidenty atak furii.

    Mourinho wiadomo, pewnosc siebie to polowa sukcesu. Trzeba mu przyznac, ze nie tylko gada ale tez robi.

    A co do Chelsea, no coz, kazdy klub ma w sezonie wzloty i upadki, chlopaki grali zajebista pile w pierwszej polowie sezonu, nie trafili z forma na ten dwumecz.

    Przynajmniej skupia sie na lidze.

    btw. Podobna sytuacja jak w La Liga, tez jeden z dwoch walczacych klubow odpada i bedzie cisnal na mistrza, zrobi sie atrakcyjnie.

  4. #344
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    hmm, szczerze powiedziawszy to ja sie troche boje o Barcelone bo ta tez nei jest obecnie w najwyzszej formie 1szy mecz zagrali fatalnie...

    Nie wiadomo jak to sie teraz pouklada po tej rundzie, ale Inter wyglada bardzo solidnie i sadze ze jak nie trafi na jakas druzyne gdzie wynik bedzie sprawa otwarta (MU) to powinienen sobie bez problemu poradzic z takimi druzynami jak Arsenal czy Lyon...

  5. #345
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    ja postawilem na awans stuttgartu symbolicznie ale wiem ze dadzą radę

  6. #346
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Łomża
    Posty
    263
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    hmm, szczerze powiedziawszy to ja sie troche boje o Barcelone bo ta tez nei jest obecnie w najwyzszej formie 1szy mecz zagrali fatalnie...

    Nie wiadomo jak to sie teraz pouklada po tej rundzie, ale Inter wyglada bardzo solidnie i sadze ze jak nie trafi na jakas druzyne gdzie wynik bedzie sprawa otwarta (MU) to powinienen sobie bez problemu poradzic z takimi druzynami jak Arsenal czy Lyon...
    Barcelona zagrala bardzo dobra druga polowe z Valencia wiec nie jest tak zle..mysle ze na Stuttgard spokojne wystarczy.Co do Interu gral ostatnio wrecz fatalnia miedzy innym mecz z Genoa i Catania ( 1 wygrana na ostatninch 6 meczy) a pomimo starczyla to na widocznie jeszcze slabsza Chelsea.

  7. #347
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    lol
    troszke jest roznica jak grasz z CATANIA w lidze a z CHELSEA w pucharach...Cel numero uno Mourinho to LM wiec logiczne ze do tego grajac ze swoim bylym klubem bedzie sie spinal na maxa...
    Slabszy coach i Inter przegral by ten dwumecz...its all about the special one

    szczerze to dzisiaj wolalbym obejrzec Bordeaux to co wyprawia pilka francuska to kosmos(jest to oczywisice zasluga PRZEZAJEBISTEGO szkolenia)

  8. #348
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Łomża
    Posty
    263
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    lol
    troszke jest roznica jak grasz z CATANIA w lidze a z CHELSEA w pucharach...Cel numero uno Mourinho to LM wiec logiczne ze do tego grajac ze swoim bylym klubem bedzie sie spinal na maxa...
    Slabszy coach i Inter przegral by ten dwumecz...its all about the special one

    szczerze to dzisiaj wolalbym obejrzec Bordeaux to co wyprawia pilka francuska to kosmos(jest to oczywisice zasluga PRZEZAJEBISTEGO szkolenia)
    hmmm co pomoze trener jak nie ma wykonawcow na boisku? lepiej moze ustawic zespol taktycznie i bardziej zmobilizowac ale jak nie ma kto tego wykonac to nic to nie pomoze..pozatym czy trener Chelsea to ktos kto nie ma pojecia o tym co i jak?

    Pzdr

    Barca jak zwykle pieknie i skutecznie

  9. #349
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez kepucz Zobacz posta
    hmmm co pomoze trener jak nie ma wykonawcow na boisku?
    powiem tak duzo moze naet jak ma 22 kolkow w kadrze i jako ze posiadasz analityczny pokerowy umysl to powinienes ogarnac ze zmiany coachow nie wynikaja tylko z widzimisie prezesaMoratti powiedzial kto byl najlepszy na placu, jesli nie chcesz wierzyc mi to uwierz mu


    ALLLLEEEEEZZZZZZ BORDEAUX!!!MAGICZNY GOURCUF, zajebisty Chamakh

  10. #350
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Łomża
    Posty
    263
    Jak bedzie mial 22 kolkow w skladzie to moze najwyzej powalczyc o mistrzostwo ale ...IV ligi i nie zrobi z nich graczy I ligowych chocby nie wiem kim byl

    a Chamakh faktycznie fantastyczny