Strona 3 z 69 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 681
  1. #21
    no mecz nie byl powalajacy. praktycznie nic sie nie dzialo, bramki fartowne... sporting - fiorentina byl fajniejszy

  2. #22
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    W zadnym innym nie bedzie mial 60 tys wiernych fanow na meczu robiacych ogromny halas Choc do takiego Man City moglby przejsc, lepsza liga, druzyna z aspiracjami na lige mistrzow i dobre pieniadze.... I mysle ze poki co to najlepsza druzyna z najwiekszymi aspiracjami do ktorej moglby sie dostac. Do tego liga mocna.

    W hiszpanii go nie widze, a niemcy czy wlochy to krok w miejscu... Teoretycznie bo niby liga napewno lepsza, ale kto tam oprocz Indiego interesuja sie co sie dzieje we wloszech?

    takie halasu jak na stadionie w dortmundzie,to nigdzie nie ma w europie..czesto w lidze niemieckiej sa o wiele ciekawsze mecze niz w angielskiej.monachium chcial go kupic,ale tam takich"numera" jak on nie lubia i zmienili zdanie..

  3. #23
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    taaa 2-0 away i tak sobie chciałbym zeby kazddy moj mecz byl taki sobie:P a powaznie to skandal z tym Platinim Liga Mistrzów od dawna nie jest już ligą MISTRZÓW KRAJÓW a Ligą NAJLEPSZYCH DRUZYN EUROPY i tak powinno zostac patrzcie na te pary...

    20:45 Levski Sofia ? - ? Debrecen
    20:45 RB Salzburg ? - ? Maccabi Haifa
    20:45 Ventspils ? - ? Zurich
    ...omg nie mam wiecej pytan do pana Michela...
    No i dobrze zrobił - bo jak sama nazwa wskazuje to jest Liga Mistrzów a nie Liga ViceViceVice....Mistrzów. Im więcej realnych mistrzów krajowych (tym bardziej ze słabszych lig) tym lepiej

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    352
    ja tam w lidze mistrzow wole ogladac Chelsea - Real Madryt niz FC Tbilisi - FK Rabotniczki Skopje

  5. #25
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Ucio ale w niemczech to akurat ich gadanie powoduje halas a nie doping
    Wsrod fanow Celticow z ktorymi sie spotkalem jest bardzo lubiany tutaj. Qpilem sobie nawet 2 szaliki: Celtic - Arsenal 2009 oraz Artur Boruc holie goolie bede mial chwile to wrzooce zdj

    ps. naucz sie cytowac :P

  6. #26
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    dzieki tej decyzji wynik 5,6,7-0 bedzie normalka, zdarzy sie jakas niepsodzianka i nic wiecej, zreszta co by nie mowic o tej decyzji KAZDY kto choc troszke zna sie na pilce MUSI przyznac że POZIOM PIŁKARSKI SPADNIE!!! salzburg macabi OOOO MYY GOOODDDDDD najweiksza gwiazda na boisku ZICKLER myslalem ze to jakies BUNDESLIGA PUR CLASSIC na DSF ale nie to 4 runda kwalifikkacji CHAMPIONS LEAGUE...

    a przeciez kilka lat temu FC BASEL przebilo sie przez kwalifikacje i zagralo calkiem calkiem w LM,Artmedia tak samo(moze juz nie tak calkiem calkiem ale zawsze celtic w kwalifikacjach pogonili dzieki czemu "URODZIL" sie world class player Artur BOruc

    dobrze to wszystko skwitowal Bozy z Polsatu mowiac ze za 2 lata uefa znowu cos zmieni,moze jeszcze bardziej ulatwi nam gre w LM i moze wtedy mistrz Polski awansuje...

  7. #27
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Powiem tak, jezeli wisla rok temu nie mogla wygrac ze Spurs ktore przez pol sezonu czlapalo sie na dole ligi przez pol sezonu to ja sie obede bez rodzimych druzyn w LM...

    Kto chce byc pilkarzem musi sie wziac za robote... A potrafimy walczyc czego siatkarze sa najlepszym przykladem... Nawet koszykarze obecnie prezentuja lepszy poziom.... Nie bedzie ciezkiej pracy i wyrzeczen, nie bedzie wynikow....

  8. #28
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    @ucio

    Widzę, że masz podobne odczucia co ja. Ja nawet posunę się o krok dalej i powiem, że Bundesliga której defacto nie lubiłem, ze względu na nudne mecze, przez ostatnie 2-3 lata stała się duzo atrakcyjniejsza pod względem widowiskowości niż anglia i hiszpania.

  9. #29
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    No bo sie poziom wyrownal Bylo to widac w meczu BM z Barca w 1/4 ligi mistrzow
    niestety wlosi i niemcy zostali z tylu z liga dalego. Zobaczymy jak sie sprawdza w tym roku w w europejskich pucharach, ale rok temu to tragedia

  10. #30
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    Akurat nei wydaje mi sie to prawda Tompkins.
    W zadnym innym nie bedzie mial 60 tys wiernych fanow na meczu robiacych ogromny halas Choc do takiego Man City moglby przejsc, lepsza liga, druzyna z aspiracjami na lige mistrzow i dobre pieniadze.... I mysle ze poki co to najlepsza druzyna z najwiekszymi aspiracjami do ktorej moglby sie dostac. Do tego liga mocna.
    D
    Nie ma szans, Given ma niezagrozona pozycje i obecnie jest uwazany za lepszego bramkarza niz Artur.

    Byl okres ze Artur byl na fali i sporo klubow sie nim interesowalo, ale ubiegly sezon mial chyba najgorszy w karierze i juz nikt sie nie pali, zeby placic mu 35 tysiecy funtow tygodniowo.

    Pozdrawiam