Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: martonas

  1. #1
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Co o nim sadzicie? Wyglada na niezwykle silnego gracza, a pojawil sie chyba w zasadzie znikad. Swietnie zaadoptowal do ultra high staksow.
    (All sites, All Gametypes, 2009-08-07 to 2009-08-17)
    Winners Results Sessions Hands Hours
    martonas $2.391.531,63 55 11143
    Richard Ashby $1.005.473,50 205 8290
    theASHMAN103 $1.001.404,45 45 3646
    Wlasnie jest w trakcie maratonu z durrrem, gdzie chlopaki z tego co mniej wiecej widzialem, mieli olbrzymie swingi w jedna i druga strone (non stop od kilkunastu godzin 4 stoly heads up). Jest ultra agresywny, wrzucenie allina za 200k$ z 77 nie stanowi dla niego problemu. JJ preflop allin to totalny standard.
    Mimo, iz sledzilem high stakesy od dluzszego czasu dopiero teraz blizej sie im przyjrzalem. No i przede wszystkim dopiero od niedawna gracze znowu powrocili do NL, bo ciagle tylko omaha i omaha.
    Ale to co widze po prostu mnie przerasta. Czy tej ultraagresji nie da sie zniszczyc? Zagrania graczy sa wrecz absurdalne, agresja jest posunieta tak daleko, ze TPTK to swietny powod zeby wrzucic dwa BI do puli.
    Mnostwo niesamowitych calli, sprawdzenie na 2 druga pare rownowartosci BI tez nie jest rzadkoscia (i to nie za sprawa jakiegos klarownego reada). 3bety w co drugiej partii. 4bety z jts 45s a nawet z k2s. Zreszta co tu pisac, wystarczy popatrzec. Masakra!! Zbuduje bankroll i zdominuje ultra high stakes stylem ROCKA!!

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Też oglądam. Martonas miał na początku niezły up w holdema. Zrobił +1,5mln$. Dzisiaj zaczął nieźle tiltować i w jedną sesję jest -2,5mln$! Grają z durrrrem cały dzień!!!

    durrrr - Full Tilt Poker - Online Poker Player Overview
    martonas - Full Tilt Poker - Online Poker Player Overview

    Ta gra z 77, to był moim zdaniem tilt. Szkoda, że nie można kopiować rozdań, to bym wrzucił kilka. Martonas spokojnie oddał na tilcie z kilka bi. Raz nawet pushował pf 33 na 100bb. Nieźle go durrrr dojechał. Innym razem scallował 3beta na 3-go z KJoff oop pf i na rainbow flopie zrobił c/r all in z TP K. Najlepsze jest to, że dostał calla od gorszej ręki. Cole South scallował go z QQ, pewnie dlatego, gdyż Cole wiedział, że tamten tiltuje.
    Ostatnio edytowane przez echobike ; 18-08-2009 o 21:43

  3. #3
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez Igas Zobacz posta
    Co o nim sadzicie? Wyglada na niezwykle silnego gracza, a pojawil sie chyba w zasadzie znikad. Swietnie zaadoptowal do ultra high staksow.
    Gosc chyba graf na Betfair i chyba jest wlascicielem Martins Poker.

    Wydaje mi sie, że jego przewaga to fakt, że najprawdopodobnie
    dość mocno analizował wcześniej swoich rywali, czyli zna ich style,
    a "dury" i inne pro muszą sie nauczyć jego gry.

    pzdr

  4. #4
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Typowi rake prosi - siedzą cały dzień tylko po to by rake nabijać

    Gdzie tu sprawiedliwość - my tu wszyscy kalkulujemy by jak najmniej rake'u płacić, a te łajzy obracają milionami i płacą rake'u mniej niż 1bb/h Wniosek: zamiast się opierdalać trzeba high stakes atakować

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Cytat Zamieszczone przez echobike Zobacz posta

    Ta gra z 77, to był moim zdaniem tilt. Szkoda, że nie można kopiować rozdań, to bym wrzucił kilka. Martonas spokojnie oddał na tilcie z kilka bi. Raz nawet pushował pf 33 na 100bb. Nieźle go durrrr dojechał. Innym razem scallował 3beta na 3-go z KJoff oop pf i na rainbow flopie zrobił c/r all in z TP K. Najlepsze jest to, że dostał calla od gorszej ręki. Cole South scallował go z QQ, pewnie dlatego, gdyż Cole wiedział, że tamten tiltuje.
    Wszystko to swieta prawda, ale call z KJof ( a moze s) to i tak normalne, czesto sie zdarzaly sie takie calle preflop. Faktycznie na tilcie wpirdolil prawie pol bani w ciagu kilku minut. I co zrobil? Usiadl na omaszke z durrem dwa jego stoly i zaczal odrabiac. To co dzis sie dzialo to dla mnie totalna masakra.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    wlasnie gra 4x HU NL300/600 z Brianem Hastingsem

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    I jak się skończyło? Nie dałem rady oglądać całego.

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez echobike Zobacz posta
    I jak się skończyło? Nie dałem rady oglądać całego.
    martonas - Full Tilt Poker - Online Poker Player Overview
    Puści roll-a o ile już nie puścił - to tak na moje oko. Miał rusha mógł uciekać, ale poczuł się pewnie i nie odpuścił.

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    no trudno zeby wygral jak ktos pushuje FD na turnie na sparowanym boardzie

  10. #10
    e tam, ja widxzialem taka akcje
    board
    7high 7xxx, na turnie spada trzecia karta do koloru

    i martonas na turnie robi push z 97, po chwili hastings sprawdza go z Qhigh flush draw plus As