Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 115
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Jelenia Gora
    Posty
    177
    Gratulacje dla zwycięzców. Od wczoraj nie lubię już KK
    Proszę o przesłanie na priv swoich aliasów na Unibecie. Szczególnie Młodego i Sergiusza. Czekam do poniedziałku do północy, potem bonus zostanie przyznany następnemu w kolejności.

  2. #12
    a ja nie lubię Bzika :P
    gratki wszystkim zasłużonym

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Jelenia Gora
    Posty
    177
    Klasyfikacja po pierwszym turnieju:

    1. Bziku 29 pkt
    2. Mlody 25
    3. Sergiusz 22
    4. Legoszwili 19
    5. Pasqd 17
    6. Rufy 16
    7. Humor 14
    8. Golder 13
    9. Maro 11
    10.Rave 10
    11.Seba 9
    12.Jawamdam 8
    13.Zelazny 7
    14.Piter 6
    15.Adam 5
    16.Maniek 4
    17.Prezes 3
    18.Stefan 2
    19.Pablo 1

    Na nastepny turniej przychodzimy z zapisanym na karteczce ALIASEM na Unibecie.

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Jelenia Góra
    Posty
    23
    dzisiaj bede ok 19:15. Wczesniej bedzie zamkniete.
    pzdr

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    15
    Bziku Gratulacje. Widze ze teraz wymiatasz na rodzinnym podworku.Jak kiedys czas pozwoli to zawitam u was.

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    27
    A gdzie wyniku z ostatniego turnieju? i klasyfikacja generalna? do zobaczyska w piatek

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Jelenia Gora
    Posty
    177
    Wyniki i klasyfikacja pojawi się w sobotę. sorry za opóźnienie, byłem trochę odcięty od świata. Dla wszystkich zainteresowanych: żyjemy, działamy i zapraszamy w piątek. Impreza się rozkręca, pojawiają się turnieje poboczne i cashe. No i bonus powitalny dla nowych uczestników również czeka.
    Piatek, godz. 20.00, zapisy do końca fazy rebuy.
    ZAPRASZAMY !!!

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    6
    heja, w.g. mnie mało osób przychodzi na ligę ponieważ jest słabo rozleklamowana. Mimo iż nie lubię za bardzo Naszej-klasy to jest ona niezłym, darmowym środkiem przekazu informacji. Można byłoby to wykorzystać, dając do zdjęć plakat jaki wykonałem ( http://dadami.pl/pliki/liga%20jeleniogórska.jpg, a w opisie dać linka do tego forum ). Co o tym myślicie?

  9. #19
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1
    halo siema lowki z jeleniej widze ze w koncu mamy lige!!!! hip hip hura podziekowania dla organizatorow bo w zaziewanym miescie dali rade cos zapoczatkowac oby tak dalej...postaram sie namowic kogos odemnie z dzielni chociaz i tak juz ktos nowy zaglada kilka wekendow jeszcze wszystko sie dotrze i nawet jak wrocek wjedzie to baty beda hehehe pozdro do zobaczenia za tydziennnnnnnn aaa dajcie cos wygrac hehe

  10. #20
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Jelenia Gora
    Posty
    177
    Jawamdam: extra! Tylko ja bym wywalił to wpisowe z plakatu. Reszta jak dla mnie bomba.