Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    38
    Ciekawy kalkulator prawdopodobienstw wygranej w zaleznosci od reki jaka posiadamy i rak jakie posiadaja przeciwnincy. Programik mozna sciagnac za darmo.
    pozdrawiam
    Yurek

  2. #2
    czy dzieki takim kalkulatorom mozna zdobyc doswiadczenie w grze czy one raczej niewypywalja na nasze umiejetnosci?

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    W mojej opinii kalkulator jest wstanie dać duże umiejętności, ale musi być dobry. Spotkałem już kilka kalkulatorów i tylko jeden oceniam pozytywnie. Jeżeli kalkulator wskazuje Ci jak zagrać, czy podbić stawkę, jaką masz szanse na poszczególne wartości (parka, trójka, strit itd...), jakie masz szanse na wygraną to jak najbardziej jest to przydatna rzecz.
    Sam dopiero gram od 2 tygodni w pokera, przeglądnąłem na początek dwie książki, potem pouczyłem się z kalkiem. Obecnie rzadko z niego korzystam, ale na pewno mnie bardzo dużo mi dał.
    ======
    Ściągnąłem ten ze stronki, osobiście nie podoba mi się, za mało opcji, mało przejrzysty i wogóle =P

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Nie ma lepszego kalkulatora niz Stove.

  5. #5
    nie umiem go obslugiwac ale za to mam TEXAS CALCULATEM 4 jest prosty w obsludze...jest w miare dobry czy raczej go wyrzucic odrazu?

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez patrick_1989
    nieumiem go obslugiwac
    Przepraszam ze spytam ale co w nim jest takiego skomplikowanego?? :P

  7. #7
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    308
    Witam
    Mam pytanie, czy jest możliwość zapisania zakresu rąk przeciwnika( tak by można później szybko go odczytać) w tym kalkulatorze? Ja zapisuje do pliku pst, ale gdy wczytuje go ponownie mam pusty pokerstove bez żadnych liczb. Czy to normalne?

    Własnie sprawdzałem i wczytuje mi wszystko do momencia wyjscia z programu.


    Może jest jakiś inny kalkulator, w którym mogę zapisać zakres rąk przeciwników a później szybko obliczyć prawdopodobienstwo dla mojej ręki.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez cra ; 13-02-2010 o 11:16