Strona 11 z 23 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 225

Wątek: Sporty Walki

  1. #101
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    widac ze kolega ma populistyczna sieczke w glowie,ja sie pytam z kim on walczyl i co pokazal w ciezkiej wadze,bo ja widze tylko ze wygral u ''siebie'' z nic nie znaczacym i zmierzajacemu ku schylkowi Barettem,pokonal mutanta bynajmniej nie boksera Valujewa w ktorej to walce kompletnie nic nie pokazal i wedle wielu opinie powinien to przegrac tym bardziej ze byl pretendentem i pokonal na ''swoich'' smieciach emeryta Ruiza ktorego slepy by trafil,pozatym jak juz zaznaczalem cala kariere poza 1 czy 2 walkami walczyl na swoim podworku co jest ogromnym handicapem

  2. #102
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Jedzie ktoś na KSW?

  3. #103
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Konfrontacja Sztuk Walki XIII odbędzie się w Katowicach , 2010-05-07.

    W walkach turniejowych (do 95 kg) wystąpią: Wojciech Orłowski, Samuray Mendes, Daniel Tabera, Jan Błachowicz, Łukasz Skibski, Julio Cezar Deline

    W finale wagi cięzkiej:Konstantin Gluhov vs David Olivia
    WALKA O PAS MIĘDZYNARODOWEGO MISTRZA FEDERACJI KSW W WADZE ŚREDNIEJ:Krzysztof Kułak vs Vitor Nobrega

    WALKA O PAS MIĘDZYNARODOWEGO MISTRZA FEDERACJI KSW W WADZE PÓŁCIĘŻKIEJ: Mamed Khalidov vs Ryuta Sakurai

    Oraz to czym będzie sie ekscytowało pół Polski, niekoniecznie zainteresowana MMA: EXTRAFIGHT:

    - Mariusz Pudzianowski vs Yusuke Kawaguchi




    Przeciwnik Pudziana ma świetny rekord 11 zwycięstw i 1 porażka ale jego rywale byli mało znani.

    Możliwości naszego Dominatora to wciąz zagadka. Czeka go prawdziwy sprawdzian z solidnym zawodnikiem MMA jakim jest Japonczyk.

    Dwa tygodnie pózniej ma walczyć w USA z Timem "Maniakiem"Sylvą.



    Zastanawiam się czy wogole dojdzie do tej walki. Ogólne zasady MMA nie pozwalają wziaść udzialu w walce zawodnikowi , który zaliczył knockout lub został choćby powalony ciosem na ziemię. Musi wtedy mieć przerwę w walkach wiekszą niż 2 tygodnie.
    Dodatkowo w USA na powaznie podchodzi się do badań antydopingowych, co może być pewna przeszkodą.

    Sylvia to były mistrz UFC. Teraz ma gorszy okres ale zmierzenie sie z nim to skłok na głęboką wodę.

  4. #104
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Jadę na KSW mam nadzieję że i Khalidov i Pudzian dadzą radę byle walka nie trwała 30 sekund

    Jestem ciekaw czy Pudzian trochę się technicznie podszkolił i mam nadzieję się przekonać o tym.

  5. #105
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    http://clubeuropa.home.pl/start.php

    choc szanuje go jako sportowca to wg mnie na maxa rozmienia sie na drobne...
    dodam tylko ze to "club/stodola" w miescinie/wiosce(2,5K mieszkancow) w ktorej mieszkam...sam tam nie chodze,wole dygac 80km do ZG

  6. #106
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Wróciłem właśnie z gali.
    Były 2 zajebiste walki!
    Pierwsza to bez wątpienia walka Julio Brutusa z Janem Błachowiczem a druga o pas wagi ciężkiej Konstantin Gluhov vs David Olivia. Obie te walki były zupełnie inne, pierwsza toczyła się prawie cały czas w stójce bez bardzo bliskich kontaktów (po prostu wymiana ciosów nogami i pięściami) a druga to taka przepychanka sił w parterze i w zwarciu - ale bardzo efektowna.
    Reszta walk również była dobra i ciekawa ale te podobały się najbardziej (przynajmniej mnie ale publiczności z tego co widziałem również).

    Co do walki Pudziana. Pudzian ma ten mega mocny początek walki gdzie wjeżdża na przeciwnika z pełną mocą - na prawdę trzeba być niezłym zawodnikiem żeby przyjąć taki atak... ale po 30 sekundach koniec, Pudzian jest zmęczony i nie ma sił na dalszą walkę. Dzisiaj ledwo przetrwał 2 rundę, gdyby walka trwała 3 rundy to wątpię czy Pudzian by wygrał...

    Z Silvą imo Pudzian nie ma szans...

    No i walka na którą czekałem najbardziej to pojedynek Khalidova z Ryuta Sakurai.

    Walka jak pewne widzieliście miala pewien falstart, była ciężka i trwała długo ale IMO werdykt sędziowski skrzywdził trochę japończyka...

    a tak btw. takiego stężenia dresów i szaf 2m x 2m to nigdy nie widziałem nawet na meczach piłkarskich :P

  7. #107
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Dziś na dodatek mamy mnóstwo speców MMA

    Moim zdaniem a nie wiem jak jest to MMA punktowane Japończyk z Khalidovem wygrał no ale podobno Polaka oszukali w Japonii więc teraz polacy oszukali ich

    Co do pudziana to pęłną parą walił przez 55 sekund Później lipa

  8. #108
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    http://ewawojtasik.pl/

    ta dupa była z Najmanem

    a warto dodać że było wiele lepszych

  9. #109
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    14
    pewnie zauważyliście ze sporo zawodników miało na strojach reklamy full tillt poker i zastanawiam się czy to było do końca legalne , bo z tego co pamiętam zakazane jest reklamowanie treści o charakterze "hazadrowych" przy wydarzeniach sportowych. Nie znam dokładnej treści przepisu , ale kojarzę ze z powodu tego przepisu unibet musiał się wycofać ze sponsoringu 1 ligi

  10. #110
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    ja nie zauważyłem