Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    12
    1. tournament shark czy tego programu wolno uzywac na ps ?
    na stronie tego programu mowia ze nie jest zakazany, ale wole sie upewnic zanim kupie i zaczne uzywac.

    2. jak jest z sharkcope, nie uzywam bo podobno nie wolno...a ciagle jak gram sity na ps ktos komenuje moje statystyki z sharkscope ...wiec jak to jest czy cos sie moze zmienilo i oficjalnie juz wolno korzystac... czy dalej "oficjalnie" nie wolno ?

    Prosze o odpowiedz na te 2 pytania kogos madrego , jezeli to mozliwe najlepiej kogos z support'u PS.

  2. #2
    PokerStars - Third Party Tools & Services - PokerStars Poker Room

    1. Tournament Shark jest na liście dozwolonych narzędzi.

    2. Sharkscope jest na liście zabronionych narzędzi.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    To jest bardzo dobre pytanie, często różni zawodnicy komentują statystyki i mogą mieć te informacje tylko z przeglądania zabronionych stron. 99% że oglądają je w trakcie gry.

    Czy np sharkscope jest zabroniony tylko oficjalnie? Nie używam w czasie gry, ale jak tak dalej pójdzie to chyba zacznę skoro inni tez to robią.

  4. #4
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Dziwne są te zdania expertów na temat sharkscope ,
    dziwne, ze ci experci nie pomyślą, że można skorzystać z drugiego komputera

    Tak poważniej, sharkscope jest na liście zabronionych używek,
    ale najprawdopodobnie PS tego nie sprawdza (lub robi to bardzo wyrywkowo)

    Na 2+2 pojawił się kiedyś topic , gdzie ktoś się oburzył,
    że PS sprawdzając jego aktywność w intrnecie narusza jego "intymność".
    Ps się zarzekało, że nic innego poza wybranymi stronami nie jet monitorowanego, to mimo wszystko zasugerowalo,
    ze zaniecha takich działań ...

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    ja uzywam dosyc czesto w czasie gry, narazie nic nie blokuja

  6. #6
    Swoją drogą czy ktoś korzysta z Tournament Shark i mógłby coś o nim powiedzieć? Wg opisu na stronie wyświetla statystyki graczy (m.in. ROI) przy stole pobrane z kilku różnych serwisów śledzących. Teoretycznie powinien być zabroniony przez PS, bo korzysta z dużej, zewnętrznej bazy danych - a nie tylko z rzeczy, które gracz miał sam okazję "zobaczyć" w trakcie gry.

    Jak to się sprawuje w praktyce? Po co używać zakazanego Sharkscope skoro legalny Tournament Shark też dostarcza takich danych (może z mniejszą ilością detali, ale chyba wystarczających do oceny przeciwnika?). Jak w praktyce wygląda korzystanie z tego Tournament Shark - warto?

  7. #7
    Nie, mówię o Tournament Shark: Online Poker Player Rankings & Poker Player Tournament Statistics with Tournament Shark

    który ponoć korzysta z baz różnych serwisów robiących statystyki gry userów i wyświetla przy stole info o tym, czy to jest gracz wygrywający czy przegrywający, dużo czy mało grający, itp. Własnoręcznie nie próbowałem, ale screen u nich na stronie pojazujący jak to działa wygląda tak:


  8. #8
    A do tego legalne na PS:

    The following are examples of tools and services which are permitted:
    [...]
    72. Tournament Shark
    Więc chyba potestuję.

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Mikołów
    Posty
    264
    No.
    A ja zacznę tantiemy pobierac.......

    erbi79 na screenie to ja.....

    Tournament shark ma jeszcze wbudowanego huda i jego funkcjonalnośc wtedy jest nieco większa, szczególnie przy multitablingu.
    Ostatnio edytowane przez erbi ; 17-08-2009 o 18:38

  10. #10
    sharkscope'a mozna uzywac, nie wolno tylko obrazac innych na podstawie jego wynikow. Zrodlo wiadomosci: host pokerstarsowy !