Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 43
  1. #31
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    210
    gg

  2. #32
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    gratulacje

    widzę że ma ponad 1 milion rozdań zagrane na nl100-nl200 - to rzeczywiście jakiś gość bez skilla co fuksem wygrał LOL

    ogarnijcie się trolki

  3. #33
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Na szczęście wygrał ktoś dobry, sam kibicowałem KleoPL bo był to jedyny dobry gracz przez ponad 2h turnieju którego tam widziałem Mimo wszystko nadal uważam że taki fr to zły pomysł, może gdyby była to seria 4-6 turniejów i z nich wybrać najlepszych to by było co innego.

  4. #34
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    225
    Cytat Zamieszczone przez matt86ck Zobacz posta
    nom to bedzie kompromitacji jak juz z ostrowca wygrywaja gdzies go kiedys spotkalem zawodnik dramat ciekawe czy kiedykolwiek gral live i gralby tak samo.szkoda ze wczoraj nie moglem zagrac ale mialem meczyk. dzis moze sie uda:P
    Chłopcze, myślę że powinieneś przyjśc do kieleckiego kasyna i pokazac co potrafisz.Jeśli według ciebie Marcin 7878 jest słabym graczem to wyjdziesz z tamtąd z workiem pieniędzy.Pewnie jednak nie przyjdziesz, bo będziesz miał meczyk...


    P.s
    Marcin jeszcze raz serdecznie gratuluje

  5. #35
    W drugim turnieju kwalifikacyjnym udział wzięło 3.402 graczy. Trwał on 7 godzin i 43 minuty. Wygrał go „xMarmax” z Warszawy i awansował do polskiej drużyny narodowej cyklu World Cup of Poker. Gratulacje!

    Na obecnym etapie WCP polską drużynę tworzą: „aatlantis", „woyakko”, „Marcin7878” i „xMarmax”.

    Najbliższe turnieje WCP (Regionalne dogrywki), w których wezmą udział Polacy (Grupa Europejska I) odbędą się 13 IX 09 o 08:00 ET (14:00 czasu polskiego).

  6. #36
    witam,
    widzialem wielkie oburzenie po mojej wypowiedzi.
    przyznaje sie do jednego rzesadzilem z ostrowcem ,ale to bylo sytuacyjne:P kielce i ostrowiec wiedza o co chodzi!
    a co do tego jak on gra live nie mam pojecia tak jak wiekszosc z was jak ja gram live.
    mysliwiec gram live i mam niezle rezultaty ,ale na codzien jestem w wawie i tu pogrywam,
    do kielc z checia tylko ze jak jestem w weekend to nic nie ma,
    nie gram cashowek! tylko mtt i sng czy to live czy online!
    z checia bym z nim zagral czemu by nie.
    gratuluje mu zwyciestwa ale pokazal kilka rak takich za ktorych nie nalezalo mu sie to zwyciestwo o to chodzilo to tyle na ten temat jesli poczul sie urazony to sorki!

  7. #37
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    i grasz "na codzien w wawie(omg..)" meczyki...

  8. #38
    Piotrek p*- kto gra 4-ty ? bo puki co woy-a nie widzę....

  9. #39
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    I tak ostatecznie się okaże ,ze zagra babcia ambasadora jak w ubiegłym roku

  10. #40
    Faza II, czyli Regionalne dogrywki szóstej edycji WCP, zakończyła się. Polacy w składzie: „aatlantis", „woyakko”, „Marcin7878” i „xMarmax” zmierzyli się ze swoimi odpowiednikami z drużyn Francji, Rosji, Portugalii, Norwegii, Ukrainy, Bułgarii, Islandii, Słowenii i Białorusi. Wszystkie turnieje rozpoczęły się w tym samym czasie.

    Turniej, w którym grał „aatlantis", trwał 2 godziny i 7 minut. Zwyciężył w nim „~US&Co~” z Ukrainy. Polak zajął 3. miejsce, zdobywając dla drużyny 11 punktów.

    W drugim turnieju, trwającym godzinę i 34 minuty, zwycięstwo odniósł przedstawiciel Norwegii „bjolla”. Polak - „woyakko” - odpadł jako pierwszy, nie zdobywając punktów.

    Trzeci turniej, w którym wystąpił „Marcin7878”, zakończył się po godzinie i 29 minutach gry. Słowak „36_Bruce” zwyciężył, natomiast Polak zajął 8. miejsce, zdobywając tym samym 2 punkty.

    W ostatnim, czwartym turnieju, który trwał godzinę i 44 minuty, Polskę reprezentował „xMarmax”. Jako jedyny z Polaków zajął on pierwsze miejsce w swoim turnieju i otrzymał za to 20 punktów.

    Łącznie Polacy zdobyli 33 punkty i zajęli czwarte miejsce w swojej grupie. Pierwsze miejsce i awans do finałów rozgrywanych na żywo zapewnili sobie Norwegowie, którzy zdobyli 47 punktów. Kolejne miejsca zajęli: Ukraińcy (35), Bułgarzy (34), Polacy (33), Rosjanie i Słoweńcy (30), Islandczycy i Białorusini (28), Francuzi (11) i Portugalczycy (4).

    W finale zmierzą się przedstawiciele: Stanów Zjednoczonych, Kanady, Niemiec, Włoch, Norwegii, Finlandii, Chorwacji, Chile i Tajwanu. Zwycięzcy szóstej edycji WCP wyłonieni zostaną na początku stycznia 2010 roku na Bahamach podczas trwania turnieju PokerStars Caribbean Adventure.