Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Jeśli określasz gościa jako rega, który lag donkuje, ale przy tym mocno wygrywa, to moim zadniem fold post flop. Jego bet 30 jest praktycznie równoważny z betem all in i daje to 70usd do puli ok 135. Od (jeszcze raz podkreślam, że dobrego i myślącego) laga taki lead to top pair hands + drawy i akurat tutaj ma albo flush draw (zazwyczaj A high co daje mu jeszcze żywą overcard) i rzadko jakiś gsd, bo mając 2 damy eliminujesz QT/QJ i zostaje TJ. Moim zdaniem top pair to ok połowa jego zakresu przy takim leadzie, jakieś 30% do f draw, 10% jakiś dziwny gsd i powiedzmy 10% pure bluff. Przeciwko takiemu zakresowi nie masz chyba odpowiednich pot odds. Ale te moje kminki to tylko takie moje "widzimisię"

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Moim zdaniem top pair to ok połowa jego zakresu przy takim leadzie, jakieś 30% do f draw, 10% jakiś dziwny gsd i powiedzmy 10% pure bluff. Przeciwko takiemu zakresowi nie masz chyba odpowiednich pot odds. Ale te moje kminki to tylko takie moje "widzimisię"
    To policz mamy jakieś 40% na taki zakres (załóżmy 60% vs FD, 90% vs gutshot/air, 10% vs TP ----> 41% total), potrzebujemy 35%.

  3. #23
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    no to snaaaaaap , nie policzyłem