Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    152
    Czy przy takiej agresywności przeciwnika warto tu podbijać preflop z QQ? Wg mnie jeśli się spodziewamy blefu na flopie, to lepiej taniej zobaczyć ten flop, niż kłaść kasę w ciemno.

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    ?

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez rusolis Zobacz posta
    Czy przy takiej agresywności przeciwnika warto tu podbijać preflop z QQ?
    Jeśli chodzi ci o 4beta, to z QQ chcielibyśmy jednak rozwiązać sprawę pre flop, bo zbyt często spadnie as lub król i będzie nam się potem ciężko grało. Co innego z KK czy AA, z którym moglibyśmy strapować przeciwnika (chociaż skoro calluje 4bety z KTo, ty chyba nie ma potrzeby*) i wyciągnąć jeszcze cbeta od niego.

    *Skoro jednak krolewicz twierdzi, że villain jest 20k$ na plus, to raczej call 4beta z KTo nie jest jego standardowym zagraniem Widocznie był na tilcie po oddaniu tych 2BI
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 18-08-2009 o 12:05

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    For value ofc., ponadto jest w stanie odwinac mi sie z dowolnym pocketem i wszelkiej masci suited trashem. Co mozna bylo tu zrobic lepiej, to zdecydowanie wiekszy 3bet, chociaz ten sprawia wrazenie, jakbym byl jeszcze do wyrzucenia z rozdania.

    Trias: Jak wszedlem na PTR bylem w niemalym szoku

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    z ludzmi 3bet >10 gra mi sie wyjatkowo prostolinijnie
    To znaczy?

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    podbijaja caly swoj zakres, wiec czekasz na jakakolwiek dobra karte i ich raisujesz , po ktoryms tam razie sami nie wiedza, czy to my mamy dobrze, czy jednak pogrywamy z nimi agresywnie no i luzno stacki laduja na stole gdy mamy lepsza reke

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    152
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Jeśli chodzi ci o 4beta, to z QQ chcielibyśmy jednak rozwiązać sprawę pre flop, bo zbyt często spadnie as lub król i będzie nam się potem ciężko grało. Co innego z KK czy AA, z którym moglibyśmy strapować przeciwnika (chociaż skoro calluje 4bety z KTo, ty chyba nie ma potrzeby*) i wyciągnąć jeszcze cbeta od niego.
    Nie rozumiem, przecież on nie rozwiązał sprawy pre flop, tylko wciągnął się w bagno. Z takim przeciwnikiem lepiej sprawdzić jego raise z QQ i na niewygodnym flopie grzecznie spasować (przy małej puli), a przy dobrym flopie próbować wyciągnąć od niego więcej żetonów, co zazwyczaj powinno się udać.

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez rusolis Zobacz posta
    Z takim przeciwnikiem lepiej sprawdzić jego raise z QQ i na niewygodnym flopie grzecznie spasować (przy małej puli), a przy dobrym flopie próbować wyciągnąć od niego więcej żetonów, co zazwyczaj powinno się udać.
    Można wiedzieć jaką masz próbkę rozdań na NL100 i wyżej i jakie wyniki? Ja już się nauczyłem nie dyskutować z lepszymi od siebie, tylko się od nich uczyć.

    Jeśli villain wojuje z KTo, to naprawdę uważasz, że nie chcemy nawalać PF do oporu? Przy dobrym flopie wyciągnąć żetony? A jaki to jest dobry, jeśli on 3 betuje mnóstwo rąk?

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez rusolis Zobacz posta
    Nie rozumiem, przecież on nie rozwiązał sprawy pre flop, tylko wciągnął się w bagno.
    Ale w 95% przypadków rozwiąże - przeciwnik spasuje albo wrzuci all in (po czym w ciągu 0,342 sekundy klikamy przycisk "call"). Myślący gracz praktycznie nigdy nie sprawdzi 4beta przy efektywnym stacku 100bb

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    A ja mam takie pytanie ogólniejsze - jak on zrobił taki wynik lifetime? Chyba nie tak jak w tym rozdaniu? Próbuję wychodzić poza ABC i dlatego bardzo mnie interesują tacy ultra-agresorzy, ale przecież takie nawalanie z KTo to musi być wykrwawianie się...