Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 54
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    6
    Witam,
    jako organizator w porozumieniu z managerem klubu Deseo chciałbym zaprosić wszystkich chętnych do gry live w pokera ( turnieje od 10zł do 100 zł + stoliki cash'owe)w warszawskim klubie Desoe (Deseo-club.pl) mieszczącym się na ulicy Narocz na Mokotowie.Na razie zbieramy chetnych do regularnych spotkań.Powiadomcie jak najwieksza licznę znajomych i odezwijcie się do mnie na wojtekzd@tlen.pl lub na kom. 600 891 827.Planuję organizować grę 3-4 razy w tygodniu. Wszystko zależy od liczby chętnych.W razie pytań piszcie lub dzwońcie.
    Wojtek aka.'Volturi'

  2. #2
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    124
    idea dobra. obawiam się jednak, że tego typu ogłoszenie może nie dać rezultatu. proponuję wyjść z konkretną propozycją. zorganizować turniej w konkretny dzień, może załatwić jakiegoś sponsora (mogą być choćby symboliczne nagrody dodane do puli turnieju typu browar za drugie miejsce, a za pierwsze setka wódki i śledzik po japońsku, whatever..).
    życzę organizacyjnego sukcesu.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    153
    A PESa na PS3 znajdziecie???

  4. #4
    Sądzę że więcej ludzi będzie we wrześniu...

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    14
    ja jak najbardziej chętny

    byłem raz w Deseo i było ok, zebrało się nas wtedy ok 14osób

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    7
    ja + 1-3 osoby czekamy na dalsze info (raczej dotyczące niższych stawek)

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Cytat Zamieszczone przez Volturi Zobacz posta
    Witam,
    klubie Desoe (Deseo-club.pl)
    chyba w klubie Deseo i nie "Deseo-club.pl" tylko Deseo-klub.pl

    Jak chcesz zorganizować coś ciekawego, to zrób to od górnie: ustal datę, buy-in

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    4
    turnieje w 10-100 zł, aktualnie w Warszawie są takie możliwości w tych granicach WLP z wpisowym 80 zł, wtorkowy turniej INTRO w Hotelu Hyatt za 60 zł, za 110 zł masz turnieje w kasynie w Hotelu Hyatt. Żeby przyciągnąć trochę ludzi musisz raczej pójść w stronę niskiego wpisowego 20-50 zł. Proponuje przygotować stałą tygodniową ofertę np w poniedziałek turniej za X, wtorek za Y, a w środę np za XY+R itp

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    14
    plus miejsce na ringi od mikro 0,10/0,20 pln przez 0,50/0,50 do 1/2

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    3
    Sama idea nie jest zła. Są ludzie którzy napewno chętnie spróbowali by gry za 20-50 zl bo na wyższe wpisowe ich nie stać względnie nie chcą rzucać się od razu na WLP żeby nie popaść w tilt jak ich ktos wyfishuje