Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 54
  1. #31
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    1
    Tez czekam na info tez bym pogral moj nr gg: 2802622

  2. #32
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Jeziórka
    Posty
    10
    ja też się piszę:
    gg - 8075187

  3. #33
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    3
    Ja również byłbym zainteresowany, jednak najpierw chciałbym rozwiać pewne wątpliwości.
    Jestem spoza Warszawy, jednak już swego czasu odwiedziłem stolicę i postanowiłem pograć w pokera. Odnalazłem na forum informację o Desseo więc podjechałem tam. Zajechałem pod bramę, nad którą widniał napis "Desseo". Była zamknięta więc zadzwoniłem na domofon. Po moim zapytaniu czy można się dostać do środka jakiś pan mi odpowiedział, że nie można wejść. Pytanie zatem brzmi jak wejść, jaka jest procedura wejścia do środka. Być może podjechałem pod jakieś niewłaściwe wejście. Prosiłbym zatem o wyjaśnienie.
    Dajcie jeszcze znać w jaki dzień i o której będzie poker.
    Czekam na info, moje gg: 1131914

  4. #34
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    No to niezły bigos

  5. #35
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    155
    PieknA HIstoria.

  6. #36
    KGB nie wszystkich wpuszcza...

  7. #37
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    3
    To trzeba spełnić jakieś specjalne warunki??:>
    Dotarłem przynajmniej pod dobrą bramę????

  8. #38
    Ludzie, tam po prostu nie ma żadnego ruchu, więc otwierają tylko po wczęsniejszym (at least 1 day) umówieniu się.
    Czyli - zgarniasz 4 ludzi, dajesz info na forum i dzwonisz do gościa że chciałbyś przyjść z ludźmi na pokera. Wszystko jest bezpłatne, nie wiem jak gość wychodzi na swoje (bo chyba 2 piwa nie starczają na utrzymanie lokalu)

  9. #39
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    6
    siemanko, ja tez chetnie zagram, gg - 961516. pozdrawiam

  10. #40
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    3
    Cytat Zamieszczone przez A1varo Zobacz posta
    Ludzie, tam po prostu nie ma żadnego ruchu, więc otwierają tylko po wczęsniejszym (at least 1 day) umówieniu się.
    Czyli - zgarniasz 4 ludzi, dajesz info na forum i dzwonisz do gościa że chciałbyś przyjść z ludźmi na pokera. Wszystko jest bezpłatne, nie wiem jak gość wychodzi na swoje (bo chyba 2 piwa nie starczają na utrzymanie lokalu)
    No ok, ale skąd ja niby mam wiedzieć o takich rzeczach;p
    W każdym razie jakby się coś kroiło to dajcie mi znać