Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Zaczalem od niedawna grac na chili. Do tej pory gralem na PS fulltilt partypoker i everest poker i to co zobaczylem na chili to poprostu jakas masakra. WPlacilem tam sobie kase zeby wyrobic bonus ale widze ze raczej bedzie to niemozliwe. Multitablingu nie da sie kompletnie grac poniewaz stoly nie wlaczaja sie tam gdzie jest akurat akcja i non stop mnie wywala na sit out. Moze wie ktos jak to zmienic zeby tak sie nie dziualo bo juz wszystkiego probowalem? Druga sprawa to ustawienie kafelkowe stolow...ustawia mi stoly tak ze chowaja mi sie za paskiem zadan albo kompletnie nie mieszcza sie na pulpicie. Jak wy sobie radzicie z tymi problemami i czy wogole jest mozliwe granie tu multitablingu 24 lub przynajmniej 16 stolow.

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Mi jakos wyskakuje tam gdzie jest akcja ...
    gram sobie 8-10 stołów nic nie ustawiałem i samo wyskakuje

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    granie mega multatablingu jest raczej nie mozliwe gdyz z tego co pamietam to maja limt stolow do 16

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    Ja gram 9 stolow i nie mam zadnych problemow z ich rozmieszczeniem. Stol, na ktorym jest akcja wyskakuje mi na wierzch, a z zadnymi problemami, zeby mnie sitoutowalo sie nie spotkalem.

  6. #6
    jezeli sie gra cashe to na 16 stolach nie ma problemow z sitoutowaniem. Jezeli z kolei sie grac SnG powyzej 10 ludzi to zaczynaja sie problemy, bo pokazuja sie nowe stoly na ktore jestes przerzucany przez co jest straszne zamieszanie i mozna zostaw zsitoutowanym ;x

    A no i musze sie pozalic ze kasy z Chili wogole wyplacic nie moge...

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez Someone Zobacz posta
    A no i musze sie pozalic ze kasy z Chili wogole wyplacic nie moge...