Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50

Wątek: Początek

  1. #41
    hmm niby jakos mi idzie, ale mam jeden problem, moze jakies porady, a mianowicie za duzo trace majac np: QQ czy KK, wtedy albo ktos ma A albo trafi seta ;/

  2. #42
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    274
    Kontrola pota (albo w dużym uproszczeniu check turn) i porównywanie wymowy statów z akcjami villaina

  3. #43
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    156
    Wklej tu rozdania, ktore przegrales

  4. #44
    akurat nie mam mozliwosci wklejenia rozdania ale w skrocie napisze jak to mniej wiecej wygladalo:
    ja majac AA na ostatniej pozycji podbijam do 8, czyli 3bb + 1bb za gracza ktory jak sie okazuje pozniej spasowal, kolejna osoba sprawdzila.
    Flop to 2d 3h Js, podbijam o pule, zostaje sprawdzony, podobnie na turnie po ktorym przyszedl Kd podibjam o 3/4 puli, no i river to 7d, oczywiscie podbijam 1/2 puli i koles mnie przebija do calej puli i pokazuje Qd9d czyli kolor ...

    chyba dobrze to zagralem a jak wiadomo na takich stawkach wszystko jest mozliwe :P

  5. #45
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    274
    Cytat Zamieszczone przez mkestragar Zobacz posta
    chyba dobrze to zagralem a jak wiadomo na takich stawkach wszystko jest mozliwe :P
    A patrzyłeś na kogo grasz bo on chyba bardziej na to patrzył niż na swoje karty ...

    Podpowiem : chodzi mi o staty albo obserwację jego wcześniejszych zagrań. Zgaduję, że nie bo gdybym się mylił coś byś o tym wspomniał.

    Na stację - jeszcze w miarę, choć nawet stacja callując turna coś zazwyczaj ma, więc po 3cim karze na riverze zdecydowanie bym odpuścił

    Na tighta - check behind na turnie i call na riverze tylko małego beta (1/4 - 1/3 puli max)

  6. #46
    ok dzieki, a jeszcze mam pytanie bo narazie gram na FTP a chcialbym tez na PS, czy na poczatku zwrocic na cos uwage jezeli chodzi o gre na PS czy grac podobnie jak na FTP? bo podobno czesto dochodzi tutaj slynny river :P no i czy lepiej stoly 6 czy 9 osobowe?

    pozdr

  7. #47
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez mkestragar Zobacz posta
    ok dzieki, a jeszcze mam pytanie bo narazie gram na FTP a chcialbym tez na PS, czy na poczatku zwrocic na cos uwage jezeli chodzi o gre na PS czy grac podobnie jak na FTP? bo podobno czesto dochodzi tutaj slynny river :P no i czy lepiej stoly 6 czy 9 osobowe?

    pozdr
    Tak na PS nigdy nie allinuj się przed riverem. Dopiero jak zobaczysz, że river jest ok wtedy dajesz allin.

  8. #48
    ehh kurcze niestety przegralem caly bankroll i to nawet spory, a wszystko przez nie stosowanie bm chyba jednak odpoczne chwile i bede musial od zera graC a wlasciwie wplaty 50 i nl2 i jakies s&g do 1$ tylko co tutaj zrobic zeby mnie nie kusilo na jakies glupie hu z wiekszym wpisowym czy tez wyzsze stawki ....

  9. #49
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    274
    Cytat Zamieszczone przez mkestragar Zobacz posta
    (...) co tutaj zrobic zeby mnie nie kusilo na jakies glupie hu z wiekszym wpisowym czy tez wyzsze stawki ....
    Rozwiązań jest mrowie. Pierwszych kilka z brzegu :

    1) Pożycz rolla od mafii pod zastaw nerki

    2) Wyciągaj kolejno po banknocie 100 PLN (jeszcze lepiej 100 $), podpalaj i mrużąc oczy wyobrażaj sobie że grasz HU na stawkach na jakie Cię nie stać. Z reguły jak reką odjął jeszcze nim spłonie pierwszy tuzin (pomysł z 2+2)

    3) graj HU na jakie Cię stać, ale wyłącz monitor

    Nie staram się być zabawny, tylko przemycić sugestię, że jeśli nie masz za grosz wewnętrznej dyscypliny, to są lepsze od pokera sposoby wydawania pieniędzy.
    Ostatnio edytowane przez OhMikeYes ; 19-09-2009 o 12:41

  10. #50
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    pomysl z paleniem banknotow chyba najlepszy

    z drugiej strony - ile jeszcze bedzie postow typu 'mialem 2$, pomnozylem do 30$ a potem przegralem caly bankroll, bo gralem za wysoko, tilt itp' ??

    30$ wg BRM nie starcza nawet na nl2, wiec co sie dziwic, ze wariancja / brak skilla / rigged soft nas spluka ?

    albo wplacasz kase na limit na ktorym potrafisz grac i sie trzymasz BRM albo potraktuj te 30$ jako zabawe i pociesz sie mysla ze plyna wlasnie w gore pokerowego przewodu pokarmowego i kiedys dojda do gosci na nosebleedach o ktorych milionowych swingach i wypasionych chatach pocztytasz na jakims portalu