Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36
  1. #31
    Ja mimo, że jestem naprawdę totalnie zielony w pokerze i muszę się dużo nauczyć (generalnie wszystkiego nauczyć!) to robiąc przegląd doszedłem to wniosku, że to właśnie HU jest typem gry, który mi odpowiada i który jestem w stanie najlepiej zrozumieć, dlatego właśnie w tym kierunku będę rozwijał swoją wiedzę.

    Apropos możecie podrzucić coś do nauki?
    A nauki przede mną dużo bo, mam problem z doborem rąk startowych, cała gra po flopie u mnie leży, kwestia betowania, na co zwracać uwagę czytając przeciwnika - generalnie jak widać - wszystko
    Forum 2+2 jest dobre, ale to jest bardziej studium przypadku, a żeby z tego coś wyciągnąć trzeba mieć już jakieś podstawy.

    Podrzućcie coś ciekawego, żebym mógł dominować 2$ SNG na FT hehe

    Teki - te HU MTT o których mówisz, to na ile są osób? 16 i 32?
    Ostatnio edytowane przez Chakalaka_MamDużegoPtaka ; 26-08-2009 o 17:38

  2. #32
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    62
    Cytat Zamieszczone przez Chakalaka_MamDużegoPtaka Zobacz posta
    A nauki przede mną dużo bo, mam problem z doborem rąk startowych, cała gra po flopie u mnie leży, kwestia betowania, na co zwracać uwagę czytając przeciwnika - generalnie jak widać - wszystko
    Forum 2+2 jest dobre, ale to jest bardziej studium przypadku, a żeby z tego coś wyciągnąć trzeba mieć już jakieś podstawy.

    Podrzućcie coś ciekawego, żebym mógł dominować 2$ SNG na FT hehe

    Teki - te HU MTT o których mówisz, to na ile są osób? 16 i 32?
    Wiekszosc na początku otwiera 90-100% rąk a potem dostosowysuje w zależności od reakcji przeciwnika. Ogólnie loose OTB tight OOP. Są też tacy co pierwsze kilka leveli przede wszystkim limpują i grają przede wszystkim post-flop. Tu mi przychodzi do glowy np.: Cog Dissonance - jest coachem na husng.com. Potem to juz tylko studium przypadków .

    HU MTT na PS tez pewnie dzisiaj zagram . Przewaznie jest tak 270 - 350 osob w zaleznosci od dnia.


    P.S. odpowiedzialem Ci na pm.

  3. #33
    Co to jest OTB i OOP?
    Warto zapisać się na początek waszym zdaniem na husng.com?

    I gdzie można znaleść te HU MTT? W HU SNG nie widze :|

    Pozdro

  4. #34
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    Cytat Zamieszczone przez Chakalaka_MamDużegoPtaka Zobacz posta
    Co to jest OTB i OOP?
    Out Of Position
    On The Button

  5. #35
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Cytat Zamieszczone przez Chakalaka_MamDużegoPtaka Zobacz posta

    Teki - te HU MTT o których mówisz, to na ile są osób? 16 i 32?
    2man - 2och przeciwnikow 1na1
    4man - 4ecg przeciwnikow gramy 1 na 1 metoda eliminacji i winner takes all

    Co do podstaw HU ... juz ci napisalem na PM - glownie analiza swojej gry , przegladanie hh - co ci wychodzi co nie ...na poczatku duzo duzo analizy ....
    Co do podstaw pokera - pamietam ze kiedys Goral cos takiego w " sasiednim " portalu zrobil - rece startowe itp itd .... poszukaj poczytaj
    Jak juz w to troche wejdziesz to proponuje zainwestowac w jakies treningi - mi b duzo daly coach video Primordiala .... ale .. to juz troszke pozniej ....
    Powodzenia i uprzedzam .. to ciezki i tiltogenny " kawalek chleba "

  6. #36
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez teki Zobacz posta
    Powodzenia i uprzedzam .. to ciezki i tiltogenny " kawalek chleba "
    Potwierdzam.

    Duze swingi, duza wariancja, wysoki poziom trudnosci, intuicyjna gra i duze skutki jednego drobnego bledu powoduja, ze w HU bardzo latwo zlapac tilt.

    A wpadniecie w tilt i kontynuowanie gry HU to najszybszy sposob na utrate bankrolla w pokerze.