Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36
  1. #21
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    *
    Ostatnio edytowane przez teki ; 23-08-2009 o 19:07

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Cytat Zamieszczone przez halabala Zobacz posta
    Przestań sie teki ośmieszać, indigo powiedział bardzo fachowo na temat. Jak nie grasz HU to się nie wypowiadaj, a jeśli je grasz to powiedz gdzie grasz.
    Cytat Zamieszczone przez halabala Zobacz posta
    Teki też nie jest dla mnie znaną postacią w świecie pokera, a jego wypowiedź jest nasączona jadem i totalnym brakiem zrozumienia a mysle, że i doświadczenia w grze HU.

    Juz nie bede sie osmieszal
    Have a nice day

    Ostatnio edytowane przez teki ; 23-08-2009 o 19:14

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez teki Zobacz posta
    Juz nie bede sie osmieszal
    Have a nice day

    Ladne statsy teki. Spokojnie moglbys byc pro z wynagrodzeniem znacznie przekraczajacym srednia krajowa.

    Grasz regularnie/codziennie po godzince czy tylko weekendowo?

  4. #24
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Cytat Zamieszczone przez MrLebowski Zobacz posta
    Ladne statsy teki. Spokojnie moglbys byc pro z wynagrodzeniem znacznie przekraczajacym srednia krajowa.

    Grasz regularnie/codziennie po godzince czy tylko weekendowo?
    Dziekuje - niestety nieregularnie - i wypada to roznie

    Duzo sie jeszcze musze nauczyc - screen zamiescilem w formie riposty --- bo nie chce mi sie toczyc slownej wojny z " dziecmi neostrady "

    pozdrawiam

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    rotfl, fajna puenta
    bardzo ładny wykresik

    pozdro,
    wooysiah

  6. #26
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    You go GIRL ! :P

    Pozdr
    Reb

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    62
    1 post . Podłączam się pod ten wątek bo nie widzę działu HU.

    Jest na forum coś wiecej odnośnie HUSNG? Gram praktycznie tylko HUSNG. Czasami jakiś mtt i chociaz jestem pare k do przodu na mtt to nie bardzo mam pojecie o co chodzi .

    @ Teki - graliśmy pare razy ze sobą na 22$, na ten moment chyba jest 3:3. Dlaczego jeszcze siedzisz na 22$, na 33$ jest praktycznie to samo a z 14% powinienes spokojnie dawac rade. No chyba ze wyplacasz systematycznie.

    Gdyby ktoś chciał pogadac o strat. HUSNG jestem do dyspozycji.

    lol - pierwszy raz pisze cos po polsku o pokerze .

  8. #28
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    dokladnie teki na 33$ na starsach poziom nic sie nie rozni od 22$ z takim ROI spokojnie shotuj 50$ potem setki jak masz rola... a wlasnie grasz turbosy czy zwykle ?

  9. #29
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    WYplacam regularnie - do tego jestem niepoprawnym optymista - czytaj. deklem ktory ma zamilowanie do roznych turniejow mtt - tu jest moj najw. leak - i staram sie nad tym pracowac
    Generalnie gram turbosy 4 many i 2 many - przy wyzszej formie nacisk na to 1 wsze wieksze swingi ale fajna proporcja miedzy bi, rake a potencjalna wygrana
    Do tego Hu Mtt - jedyne mtt w ktorym jestem na b duzy plus i staram sie grac go jak najczesciej ( 20:15 @stars)
    Co do 30 tek ... zgadzam sie - staram sie po prostu grac zgodnie z bm - co do skilla ludzi na 30 kach ....zgadzam sie - jest jedeynie troszke wiekszy procent dobrych graczy Husng .
    Pozdrawiam

  10. #30
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Ja niedawno zaczalem grac HUSNG w ktorych sie po prostu zakochalem. Na razie jestem na 5$ ale jest coraz lepiej i przerzuce sie wkrotce na 10$.

    Wczesniej niezle sobie radzilem w turniejach 9-os i cashowkach 6-max ale HU to zupelnie inny wymiar pokera Musze powiedziec, ze dopiero w HU nauczylem sie grac post-flop.

    Szkoda, ze nie ma na tym forum osobnego dzialu poswieconego HU (cash + SNG). Moze daloby sie cos z tym zrobic??? (patrze w kierunku adminow