Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    14
    Hand#1956012739000316 - Copenhagen (1 on 1) 12739 -- $5/$10 NL Hold'em -- 2009-08-13 - 17:47:59
    Seat 3: surf***3 ($1 105,65 in chips)
    Seat 8: Luck3Poker1 ($672,60 in chips) DEALER
    surf***3: posts small blind $5
    Luck3Poker1: posts big blind $10
    Dealt to Luck3Poker1 [Kc,7s]
    surf***3: raises to $30
    Luck3Poker1: calls $20
    *** FLOP *** [Kd,2h,3d]
    Luck3Poker1: bets $30
    surf***3: raises to $80
    Luck3Poker1: calls $50
    *** TURN *** [3s]
    Luck3Poker1: bets $50
    surf***3: raises to $170
    Luck3Poker1: calls $120
    *** RIVER *** [8c]
    Luck3Poker1: checks
    surf***3: bets $560
    Luck3Poker1: is all in 392.6000
    surf***3: returns uncalled bet $167,40
    ***SHOW DOWN***
    surf***3: shows [Kh Ad] (Two Pairs, Kings and Threes )
    Luck3Poker1: shows [Kc 7s] (Two Pairs, Kings and Threes )
    surf***3: wins $1 344,70 with Two Pairs, Kings and Threes with Ace kicker


    ehh....brak mi słów to odegrania tego...na pf myśle dobrze zagrałem bo zawsze jak byłem na BB to on o 30$ podbijal....powiedzcie czy na flop/turn dobrze zagrałem?dobry call na river?Pomóżcie.

    rywal agresor
    obstawiałem iż rywal ma drawa do koloru a bet na river żeby pule ukraść..
    Ostatnio edytowane przez marcinxxx ; 13-08-2009 o 17:19

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    [] Świetny bet na turnie

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    skoro przeciwnik agresor to lepiej jemu dac betowac i checkac bez pozycji, jezeli nic nie trafi to na pewno bedzie cbetowal flop i prawdopodobnie turn, natomiast podbijanie bez pozycji jest dosyc niebezpieczne bo nie wiesz caly czas co ma przeciwnik

    linia na flopie moim zdaniem ok, natomiast na turn to moim zdaniem 2 opcje: 1 albo gramy check/call co pozwala zablefowac agresorowi a z drugiej strony nie wkladamy zbyt duzo do puli bedac bez pozycji 2 albo mozna zagrac bet zeby sprawdzic co ma przeciwnik, jezeli koles daje call to na river na pewno gram check pewnie check/call, no bo z czym koles raisuje flopa i calluje turn? moze to byc jakis fd oczywiscie, ale moze byc tez KT czy KJ; natomiast jesli na turnie po naszym becie koles raisuje to chyba z bolem serca trzeba foldnac, no bo z czym bedzie raisowal? wiadomo wszystko zalezy od readow itd.

    na river miales ciezka decyzje bo niepotrzebnie zbudowales taka wielka pule, na turn check i w puli byloby ze 150$ mniej wiec i bet na river bylby mniejszy, wiec i decyzja moze prostsza

    ciezko sie zrzuca TP w HU, szkoda tylko, ze musiales wrzucic allina z dobra reka, no ale na pewno nie nutsem

    p.s.

    5/10 HU nigdy nie gralem, ale na 2/4 juz tak a tam jest chyba w miare podobnie, wiec pozwolilem sobie skomentowac
    Ostatnio edytowane przez polko ; 13-08-2009 o 18:53

  4. #4
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    14
    zapomniałem napisać że grałem z nim 100 handów i zaczynałem z 250$ giggle: .Potrafił sprawdzać all-in z drugą parą na flop...obstawiałem go na bombe zegarową czyli : pierw dużo oddaje i czeka na zapłon żeby zabrać mi all.niestety mu się udało.zauważcie że na flopie mógł mieć drawa na kolor i niestety na to stawiałem na drawa Ax.Na turnie popełniłem bląd.dałem frajerski bet za 50$ zamiast ryzykować all-ina i pokazać mu ze mam 3x.Czekam na reszte podpowiedzi : CZy warto pasować top parę na flop i 2 parki na turn.

    marcinxxx

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    16
    Czy nie przegrales w tym rozdaniu przypadkiem calego rolla , bo juz gdzies widzialem podobny watek

    Z tego co widac 5/10 to dla Ciebie o wiele za duze stawki ale ok wracajac do tematu

    Jestes oop i callujesz z K7o ? 3betujesz by zawezic zakres i pokazac ze cos masz albo tak jak tu majac niepelny stack mozesz to foldnac pre ,

    Obstawiales na Ax i FD ?? Po czym ?? Po podbiciu pre flop czy moze raise na flopie ... zakres rak z ktorymi by tak samo zagral jest naprawde spory

    Po raisie na flopie przyjalbym pasywna linie check/call turna a Ty leadujesz z jakims smiesznym betem podobnie river (c/c) .

    Masz tylko i wylaczie bluffe catchera tak naprawde a po lini widac ze koles jednak nie blefuje a nie wydaje mi sie by gral z 2x

    Popelniles blad nie 3betujac wg mnie jesli juz chciales grac ( ja bym foldnal z takim stackiem ) i blad na turnie ( na AI napewno by nie foldnal chyba ze uwaza Cie za donka ktory mogl miec ta 3 z czyms tam )
    Ostatnio edytowane przez mxL ; 02-09-2009 o 16:23

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    osobiscie tak wysoko kilka lat nie grałem, ale poker w tym wykonaniu mi się w głowie nie mieści dla mnie grałeś jakbyś kompletnie nie rozumiał gry.
    I tak poważniej to nie będę tego analizował bo preflop masz FOLD- a jeśli "się klikło" i już zrobiłeś donka i nadal nie spasował to czas najwyższy się poodać ... no chyba że się kilkło i to podwójnie bo na tern też też się klikło ...

    to mnie przerasta wybacz...
    ale przy okazji napawa optymizmem ze 1000l jest Ev + nadal

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Ta ręka to jakiś żart? Ale typ musiał być ucieszony, że na nl1000 hu rybka wpadła