Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329

    Specjalnie dla użytkowników portalu pokerzysta Betclic przygotował bonus 200% do 400€.

    Po zarejestrowaniu się na stronie Betclic, podczas pierwszego transferu środków do klienta pokerowego wystarczy podać kod: pokerzysta, a do twojego konta bonusowego zostanie dopisane 200% wartości pierwszego transferu do sumy 1000€.

    Na uwolnienie bonusa przewidziano 90 dni. Za każde uzbierane 200 pkt FPP do Twojego konta zostanie dodane 10€ z bonusu.

    Zapraszam do rejestracji na Betclic.


    *Uwaga: gracze chcący dokonać pierwszego depozytu ponad 100€ proszeni są o uprzednie skontaktowanie się z Naszym supportem.
    Ostatnio edytowane przez BetClic ; 16-02-2010 o 11:33

  2. #2
    Witam

    Mam takie pytanko.

    Konto bukmacherskie na BetClic mam, natomiast nigdy nie ściągałem tam softu pokerowego i nie zakładałem konta w pokerromie (jeśli trzeba, bo może można się logować na dane z konta buka?).

    Czy w takiej sytuacji jeśli teraz ściągnę soft, założę konto w roomie (jeśli to potrzebne) i zrobię depozyt to będę uprawniony do jakichkolwiek promocji dla nowych użytkowników?

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    Hej,

    Tak, będziesz logując się na konto bukmacherskie
    Jeżeli nigdy wcześniej nie grałeś u Nas w pokera, będziesz miał prawo do bonusu powitalnego.

    Pzdr,

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    8
    Czy ta oferta jest nadal aktualna ?