Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784


    Jak gramy na flopie?
    Koles 48/29 po 20 rekach :P
    W tym DoNie
    Mysle ze mogl miec wlasnie KK lub JJ

  2. #2
    easy call

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    EZ call, nie bój się monsterów, jego lead bet reprezentuje tutaj wszystko od pary+gutshot w górę, vs zakres luźnego gracza masz na tym flopie gdzieś coinflipa IMO, a potrzebujesz na oko tylko 30-33% equity żeby stackoff był prawidłowy. Supereasy calldown

    pzdr

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Tylko że to jest DoNkament i to okolice bubla jak mniemam, więc call ze względu na pot ods/equity nie jest już taki oczywisty. Nie się donkamentowcy wypowiedzą.

    jdx

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    to akurat byl Double or Nothing na 6 graczy
    Czulem ogromna przewage nad nimi i wiedzialem ze moge sobie to zrzucic i poczekac na lepsza okazje do ogrania ich oczywiscie pozniej ich na luzie ogralem ale wlasnie zastanawia mnie to czy powinienem tu dac call

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    12
    Po pierwsze,za maly raise pf,graj o pot nastepnym razem.Easy fold na flopie ze wzgledu na to że jest to DoN,a Ty bedziesz mial prawie najwiekszy stack.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Specjalnie zagrałem taki raise nie chciałem potować bo każde zagranie pot przy tym stoliku konczylo sie raise allin a nie chcialem pchać sie w to rozdanie z samymi Asami bez zabezpieczenia a to 7 i T to jest shit Jakbym mial np AAKJ czy cos to spokojnie moge grac za pot
    Poprostu wolalem grac bezpieczniej ale byc pewny ze mam nad nimi przewage

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    jako ze jest to DoN rowniez uwazam to za easy fold

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Wtf, czy to znaczy że DONy gra się limpując każdy pot i czekając na flopnięcie nuts? A wykorzystywanie przewag typu 6-4 to zła gra? Nie rozumiem tej gry w takim razie, niechaj ktoś mnie oświeci...

    pzdr

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Starachowice
    Posty
    121
    Bocian jestes blisko. Sity/Dony a zwlaszcza DoNy to calkiem inna bajka niz cash. To jest easy fold.

    To tak jak w tym przykladzie sitow, masz AA a koles robi allin za 7499, Ty tez masz 7499 a w grze sa dwa shorty co foldnely i maja po 1 zetonie przed soba, callujesz czy foldujesz?
    Ostatnio edytowane przez aster ; 21-08-2009 o 13:42