Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 46
  1. #21
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Mi się to rozgeranie też podoba. Śmieszne są te porady, że jak mamy skilla, zwłaszcza w hu to trzeba czekać na lepszego spota... i czekać, czekać, czekać...

  2. #22
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Ja tam zawsze czekam aż stacki będą ok. 10xbb bo wtedy nie popełniam błędów. (I hope)

    Tak w ogóle Ano ma ostatnio bardzo dużo do powiedzenia. Just a thought.

  3. #23
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    No, ale powstaje jeszcze pytanie, czy read był faktycznie dobry:
    Cytat Zamieszczone przez Josek Zobacz posta
    robi turbo thin value beta, z reka, z ktora nie moze callnac AI
    Bo to, że ma słabo (czyli np. bottom pair), jeszcze nie oznacza, że nie sprawdzi all ina. Pamiętajmy, że mamy do czynienia ze słabym graczem.

    Rado, nie mówimy o czekaniu, bo przecież okradać go możemy już 2 ręce później

  4. #24
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta

    Tak w ogóle Ano ma ostatnio bardzo dużo do powiedzenia. Just a thought.
    Hehe ja jestem fiszem i przedstawiam tylko i wyłącznie swój punkt widzenia.
    To źle?


    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    No, ale powstaje jeszcze pytanie, czy read był faktycznie dobry:

    Bo to, że ma słabo (czyli np. bottom pair), jeszcze nie oznacza, że nie sprawdzi all ina. Pamiętajmy, że mamy do czynienia ze słabym graczem.

    Rado, nie mówimy o czekaniu, bo przecież okradać go możemy już 2 ręce później
    Zupełnie o to samo mi się rozchodziło.

    I pewnie że nie czekamy w HU na monstery i nutsy po flopie, ale zapewne nie jedna lepsza okazja do uszczuplenia stacka naszego oponenta by przyszła.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 11-08-2009 o 19:10

  5. #25
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Bardzo dobrze mieć ready i czytać go tak jak Josek, ale można było w ten sposób zagrać inny spot z trochę sensowniejszą ręką i nie na tak niebezpiecznym boardzie
    hmm... ale czym w tej sytuacji jest sensowniejsza reka? blefuje - blef to blef. nie valuebetowalem przeciez. a ze dostalem call od reki ktora nie: "bije tylko blef" tylko od reki, ktora: "NIE bije nawet niektorych moich blefow" to juz inna sprawa.

  6. #26
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    To następnym razem rób takie moves z bottom pair. Jak dostaniesz call od A high i tak wyjdziesz na swoje

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    W ogóle ja jego call tłumaczyłbym tylko tym, że mu się nie chcialo już grać. Podejrzewam że sam w 95% przypuszczał, że pula powędruje do Ciebie. Nie wiem czy słaby gracz mógłby Cię tutaj obstawić na blef z Khigh na przykład, heh. Przecież on nic nie bił.

    Kto wie, może jakbyś pograł z nim kilkanaście rozdań dłużej to byś zauważył że gość się gdzieś spieszy przez co głupio gra :P

    Dobra, ja już przekazałem w tym temacie mój punkt widzenia i tyle, EOT z mojej strony.
    Jeszcze mash się czepia że dużo piszę...

  8. #28
    No dobra jezeli na riverze wygramy 59.68%( chyba bo ryzykujemy 1155 zeby wziac 780 jak sadze) razy po naszym olku jestesmy na zero. Biorac pod uwage to co zreadowalismy nasz przeciwnik nie ma nigdy ani strita ani 4 ani wysokiej overpary ba powiem wiecej poprstou nie ma zadnej overpary ani nawet dobrej 7 bo to sa rece ktore kazdy czuje ze raczej sa dobre i uderzy na river jak wiemy nasz przecinik jak czuje ze ma dobrze wali pot .Zatem rece ktore w rangu naszego super silnego gracza sa to co 6x missed overs moze 2 albo jakis ahigh.Zakladajac ze jakims cudem callnie z ax( co moim zdaniem nie jest prawda) z 2 i 6 ( w co tez nie wierze bo gosc zabetowal tyle ile betuje z czyms czego nie uwaza za mocne wiec raczej nie callnie olka chyba ze go natchnie)to czuje sie ze zrzuci solidnie ponad 50% rak.Biorac wszystko do kupy stawiam ze on zrzuci tu jakies 80%+ czyli izi push na river( srsly wierzycie ze ktos tu callnie z 2 czy a high??? wiem ze callnal z ax ale to nic nie zmienia to trzeba dodac do jakiegos 10% natchnienia).

  9. #29
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Oczywiście że nie wierzę że gość callnie z Ahigh.
    Ale z niezłym 6x czy 7x może sprawdzić na zasadzie "a nuż" czy "szkoda odpuszczać".
    7x nie kwalifikowałbym tutaj jeszcze jako monstera z którym waliłby pot na river na boardzie z stritem, kolorem i parą..


    Ok to tyle, eot

  10. #30
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Czaki, nie twierdzę, że to jest złe zagranie. Ale tak czy siak możliwe, że fold jest lepszy.
    Według ciebie w 20% w ten sposób odpadamy. Teoretycznie więc jeśli nie pakując się w tę sytuację mielibyśmy więcej niż 80% szans na wygraną, mamy tutaj easy fold. A trzeba jeszcze pamiętać, że zgarnięcie tej puli nie gwarantuje nam wygranej w meczu, więc trzeba by trochę zmniejszyć te procenty. Powiedzmy więc, że musimy być w stanie wygrać 70%, żeby fold był tu opłacalny. Więc w sumie chyba też zależy jakie są stacki, struktura blindów, no i czy faktycznie da się wygrywać 70% heads upów z pasywnym graczem (jak już mówiłem, nie znam się na hu, więc nie wiem), czy też może jest to po prostu statystycznie niemożliwe.