Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329

    Każdego miesiąca Betclick rozdaje nagrody o łącznej wartości 1500€!

    Pamiętaj, że aby zagrać nie potrzebujesz hasła!

    Każdego tygodnia organizowane będą trzy turnieje: dwa turnieje freeroll z pulą 50€ oraz finał tygodnia z pulą gwarantowaną 100€. Najlepsi gracze tych turniejów poza nagrodami finansowymi otrzymywać będą również punkty. Co miesiąc będą one sumowane i na ich podstawie zostaną rozdane nagrody pieniężne dla najlepszych graczy ligi!

    Za pierwsze miejsce zwycięzca ligi dostanie nie tylko 200€ w gotówce, ale również szansę udziału w niedzielnym turnieju Betclick z pulą gwarantowaną 100 000€


    Nagrody w postaci gotówki, które będą przyznawane na zakończenie miesiąca to:

    1. miejsce – 200€
    2. miejsce – 80€
    3. miejsce – 60€
    4. miejsce – 40€
    5. miejsce – 20€
    Miejsca 6.- 10. – 10€
    Miejsca 11. - 20. – 5€

    Punkty będą przyznawane za każdy turniej według miejsc zajętych w turnieju i rodzaju turnieju:

    Turniej Freeroll 50€:

    1. miejsce – 15 punktów
    2. miejsce – 12 punktów
    3. miejsce – 10 punktów
    4. miejsce – 9 punktów
    5. miejsce – 8 punktów
    6. miejsce – 7 punktów
    7. miejsce – 6 punktów
    8. miejsce – 5 punktów
    9. miejsce – 4 punkty
    10. miejsce – 3 punkty
    Pozostali gracze – 0 punktów

    Finał Tygodnia:

    1. miejsce – 25 punktów
    2. miejsce – 20 punktów
    3. miejsce – 15 punktów
    4. miejsce – 12 punktów
    5. miejsce – 10 punktów
    6. miejsce – 9 punktów
    7. miejsce – 8 punktów
    8. miejsce – 7 punktów
    9. miejsce – 6 punkty
    10. miejsce – 5 punkty
    Pozostali gracze – 3 punkty
    Ostatnio edytowane przez BetClic ; 19-08-2009 o 09:21

  2. #2
    Ja chciałbym żeby pomógł mi ktoś rozstrzygnąć błędnie naliczoną klasyfikację Polskiej LIgi Pokera za miesiąc lipiec. Support działał u Was bardzo dobrze ale w tej sprawie totalnie jestem olewany - może nie tyle przez support co przez dział pokera lub promocji...



    Wyraźnie na powyższym screenie widać, że jestem na miejscu 5 i 28... Po zsumowaniu punktów powinienem zająć 2 miejsce i otrzymać 80 euro, tymczasem zaliczono mi miejsce 5 z nagrodą 20 euro i nie widzieć czemu jeden turniej naliczono osobno... Na 2 turnieje przed końcem lipcowej ligi zgłaszałem ten problem do supportu ale do tej pory nikt nic z tym nie zrobił...

    Przed tą sprawą miałem o betclick jak najlepsze zdanie i zacząłem dzięki promocją dla Polaków skłaniać się coraz bardziej do tej firmy - szczególnie pod kątem pokera...

  3. #3
    Wszystko już wyjaśnione. Dziękuję przedstawicielowi za szybką reakcję, różnica w kwocie już na koncie betclick. Teraz mogę spokojnie wrócić do gry w Panstwa firmie

    Podpowiem tylko, że Polska LIga Pokera to świetny pomysł, ale troszkę usprawnień by się w niej przydało... Zmiany które zostały wprowadzone od tego miesiąca nie wychodzą na dobre...

    Na plus - co do punktacji to bardzo fajnie, że została ona wyraźnie zróźnicowana i promuje grę o jak najwyższą pozycję w poszczególnych turniejach.

    Na minus - nie tylko moim zdaniem, wprowadzenie 2 freeroli i 1 buy-in to zły pomysł, tym bardziej, że turnieje free rozgrywane są w środku tygodnia od godz 21.00 z blindami co 15 min... W takiej formie nie jest to liga dla Polaków, gdyż większość następnego dnia musi o 6 lub 7 stawić się w pracy, więc turniej z pulą 50 euro rozgrywany do 1 w nocy nie może przynieść rzeszy nowych graczy... Oczywiście we free rejestruje się ponad 450 osób, ale z tego to 300 osób jest na sit out przez cały turniej... Firmie chyba bardziej zależy na graczach wyrabiających punkty...

    Myślę, że :

    wtorek: freeroll (50e, blindy 10min)

    czwartek: turniej z niskim wpisowym 1e lub free z wymaganym 10 RH (50e - 100e dodane, blindy po 15 min freezout)

    niedziela: tak jak jest, czyli 2,2e rebuy 12 min blindy (pula dodana zamiast gwarantowanej ok 50e - 100e podniosłą by frekwencję)

    do tego tak jak teraz reklama na forach i naprawdę będziecie w czołówce wśród Polaków. Tym bardziej, że nafgrody za ligę od tego miesiąca fajniejsze... Jakby co jestem chętny do dyskusji w temacie lub na PW

    Pozdrawiam

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    Witam,

    Dziękuję bardzo za wszystkie opinie. Co do ilości freerolli, pozostanie ona bez zmian, ponieważ naszym założeniem jest, żeby ludzie mieli autentyczną szansę wygrać ligę grając tylko w turniejach darmowych.

    Postaram się natomiast coś zrobić zarówno z czasem trwania turniejów, jak i ilością graczy, którzy są na sitout.

    Tymczasem zapraszam do dalszej gry i życzę sukcesów

  5. #5
    Ok, jeśli czas trwania freeroli nie będzie tak uciążliwy to zapewne przyjemniej będzie się grało

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    Zgodnie z sugestią następna edycja ligi będzie oferowała freerolle z 12 minutową struktura blindów i rejestracją dostępna na 3 godziny przed turniejem.

  7. #7
    wydaje mi sie ze by moglo byc troszke wiecej ponktowanych miejsc we wtorkowy i czwartkowym turnieju. moze 20 graczy by byla ponktowana.