Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Witam, byc moze watek juz bylem ale wciaz nie znalazlem odpowiedzi.
    Uzywam PT 3 v1 i v4. W cash games wszystko dziala, lecz w sit'n'go i turniejach nie wyswietla sie ani HUD,ani tez wygrane.

    Rece sa normalnie importowane, nie wywala zadnego bledu.
    Probowalem z opcjami: Stats From Current Tournaments Blinds Only, oraz Logging enable, ktory niby mialo pomoc.
    Dzieki i pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    podstawa to miec soft 'up to date'. zainstaluj najnowsza wersje i powinno byc po klopocie.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Mam podobny problem i nic nie pomaga. Moze trzbea jakosodpowiednio skonfigurowac PT?

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    22
    Mógłbyś podać z jakim roomem masz taki problem.Jeżeli Boss Media to musisz się z tym pogodzić, bo na tam PT3 wyświetla tylko staty dla cashy- dla turków nie.Jeżeli ten problem masz na innym roomie to nie wiem...

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Na PS mam taki problem. W ogole nawet jak sciagnie HH to ani nie widze zawodnikow zktorymi gralem nie moge wprowadzic wynikow z turkow, nic kompletnie nic:/

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    22
    Ale jak nie możesz wprowadzić wyników turków?Mi to wszystko robi się automatycznie po włączeniu opcji autoimport.Może masz coś pomieszane ze ścieżką do HH z ps?No i podstawowa rzecz: musisz mieć soft PS w wersji angielskiej!

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Biała Podlaska
    Posty
    96
    Cytat Zamieszczone przez BartekPL Zobacz posta
    Na PS mam taki problem. W ogole nawet jak sciagnie HH to ani nie widze zawodnikow zktorymi gralem nie moge wprowadzic wynikow z turkow, nic kompletnie nic:/
    U mnie jest to samo.

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    197
    Gram na FTP i nie pokazuje mi się HUD Na PS nie miałem takiego problemu.

    - PT importuje ręce
    - Soft w języku ang.
    - Na PT statystyki są i tabelki więc niby wszystko okey.

    Co muszę zrobić, aby wszystko było ok?

    Dotyczy tylko gry turniejowej.
    Ostatnio edytowane przez eXe ; 01-11-2009 o 14:05

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    17
    Ja też mam ten sam problem. Gram na FTP.
    Wcześniej wszystko było ok, ale od 2 dni HUD działa tylko w cash a w turkach brak. Napisałem do supportu i otrzymałem taką oto odpowiedź:

    Hello,

    Thank you for contacting PokerTracker Support. Please download the upgrade to Beta 29.1 available on our Download Page and install it overtop your current installation to see if doing so resolves your issues.

    If it doesn't, please enable logging (Configure -> Options -> Logging enabled), reproduce the problem and then shut down PT3 and attach the PokerTracker.log file found at C:/Program Files/PokerTracker 3, (not in the logs sub-directory), to this support ticket prior to restarting PT3. Note that the log file also can appear as a text document called "PokerTracker" if your Windows is configured to hide file name extensions.

    Best Regards,
    David Nilsson

    Upgrade nie pomógł i dziś wysłałem pokertracker.log
    Mam nadzieję, że coś poradzą, bo wywaliłem 89,99$ !!!

  10. #10
    U mnie w turniejach też HUD nie działa...