Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    1. Błyskawiczny call z uśmiechem na ustach.
    2. Allin preflop, chyba, że carpe75diem nigdy wcześniej bez monstera z wczesnej pozycji nie limpował.
    3. I znowu problem z tym samym limpującym, który prawdopodobnie po prostu lubi sobie oglądać flopy. Raczej allin pre, chociaż i raise i call też pewnie będą miały zwolenników.
    4. Fold/allin/call z pushem na dowolnym flopie - zależy jak wcześniej grał joe82.
    5. Allin pre, jak już tak raisnąłeś to i tak nie możesz foldować tylko wsuwasz.

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    3. sorry wcześniej nie zauważyłem że jesteś na SB. Ale i tak raczej wale AI i zgarniam PF całkiem sporo, choć call też chyba nie będzie tragiczny, ale raczej AI.
    4. Zależy od tego co grał ten joe82 i tez push/fold. Ja push robię i mamy CF raczej.
    5. LOL! "pytanie czy w ogole jest sens probowac krasc za polowe stacka czy po prostu push ?" NIE ! Chcesz kraść blindy to walisz AI z niewielkim stackiem bo masz JESZCZE fold eq choć już niewielkie.
    Ostatnio edytowane przez totoryl ; 19-08-2009 o 17:58

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    [QUOTE=kleopl;285556]1. Błyskawiczny call z uśmiechem na ustach.
    [QUOTE] dorzucilem jeszcze krzyk 'jackpot' jak zobaczylem AQ. ale bywa czasem ze as sie pojawi wkurzylo mnie tylko ze 2 tyg wczesniej polecialem wlasnie na takiej samej rece, tyle ze ja mialem AQ qtedy

    Cytat Zamieszczone przez totoryl Zobacz posta
    5. LOL! "pytanie czy w ogole jest sens probowac krasc za polowe stacka czy po prostu push ?" NIE ! Chcesz kraść blindy to walisz AI z niewielkim stackiem bo masz JESZCZE fold eq choć już niewielkie.
    strasznie mi glupio bylo wtedy, a jak posta pisalem to juz w ogole


    thnx za odpowiedzi

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Cytat Zamieszczone przez 82rott Zobacz posta
    strasznie mi glupio bylo wtedy, a jak posta pisalem to juz w ogole
    W 5. możesz tylko raisnąć pre pokazując (?) większą siłę. Ale nie możesz sfoldować po reraisie przeciwnika.

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    3. Na tego gościa allinuję. Na unkowna różnie, czasem allin, czasem fold.
    4. Allin albo fold. Sam nie wiem.
    5. Gość na BB ma 5x więcej żetonów od Ciebie, dlatego open push. Można też trickować raise za pół stacka, ale zrzucić już później nie można i takie zagranie raczej na kogoś z mniejszą ilością żetonów niż ten przeciwnik.

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    tak jak czytam to mi wyglada na to ze za bardzo tight na shortstacku gram (poza tym glupim nie-stealem). chyba za bardzo sie do takich turniejow przywiazuje i nie chodzi tu o buy-in nawet, tylko po 4 godzinach grania mam opory przed pushem 88. na s&g turbo 180 os nawet sie nie zastanawiam przy takich samych stackach. no nic, moze na normalnych tez mi kiedys przejdzie.

    thnx