Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134
    Witam używa ktoś do gry takiego rodzaju łącza?. Bo planuje zakup czegoś takiego, ktoś mówił ze nie poleca pytałem dlaczego ale nie otrzymałem i postanowiłem założyć temat. Więc gra ktoś na czymś takim?. Nie ma przerw w połaczeniu?, nie laguje ?.

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    169
    play przerywa co kilkanasnie minut na pare sekund, jesli grasz na ipoker nie ma problemu raczej, ale jesli ongame to bedziesz mial czeste sitouty

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Czasami sie zerwie polaczenie ale jest ok moim zdaniem
    mam Play 5gb za 40zl teraz przedluzylem i mam 10gb za 40zl
    najlepsza oferta moim zdaniem ale jesli mieszkasz w duzym miescie ja w Warszawie nie mam problemow



    edit:
    lol mi nie przerywa co kilkanascie minut... ostatnio w ogole bardzo rzadko przerywa raz na dzien albo i na 2 dni

  4. #4
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    1,5 miesiąca temu

    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    Polecam Netie



    Nawet przez chwile nie mialem zaciecia
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    Mam indywidualną umowę I trochę płacę
    ~300zł że tak powiem :P
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    Ponieważ pracuje w TV i musze miec wystarczajacy net na przesylanie różnych rzeczy do C+ itp :P no i do tego pirace xD
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    2 dyski 1TB starczaja
    obecnie
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    Czasami sie zerwie polaczenie ale jest ok moim zdaniem
    mam Play 5gb za 40zl teraz przedluzylem i mam 10gb za 40zl
    najlepsza oferta moim zdaniem ale jesli mieszkasz w duzym miescie ja w Warszawie nie mam problemow
    edit:
    lol mi nie przerywa co kilkanascie minut... ostatnio w ogole bardzo rzadko przerywa raz na dzien albo i na 2 dni
    Długoterminowa ta umowa zakładam? Bo potrzebujesz 200 miesięcy by teraz zapełnić te dyski. No chyba, że masz mobilny dodatkowo bo lubisz np. pograć sobie w samochodzie w drodze do telewizji

  5. #5
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Rauf jeśli ma służyć do grania to poszukaj czegoś "na kablu". Wszelkie bezprzewodówki od czasu do czasu sobie przerywają, a jeśli nie masz innej opcji to sprawdź dokładnie który najlepiej działą w Twojej okolicy bo z tym jest różnie w całej Polsce, a czasem nawet w dzielnicach jednego miasta. I nawet nie myśl o radiówce.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Weeskacz tak mam mobilny do laptopa plus tamto swoje łącze normalne...
    Jak gdzies jade czy cos to mi sie przydaje PLAY
    Po prostu PLAY mam do lapka

    prosze: test z przed chwili :P przy włączonym Utorrent

    Ostatnio edytowane przez Oskarek89 ; 08-08-2009 o 17:03

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    I nawet nie myśl o radiówce.
    ja uzywam radiowki, [osiedlowej] i nie narzekam -> spisuje sie lepiej niz bezprzewodowy orange na lapie u brata.

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1
    zalezy gdzie bedziesz uzywal tego internetu. Jezeli ma byc to internet mobilny, czyli nastawiony na podrozowanie, jazde po Polsce, to wszelkie sieci oparte na nadajnikach Playa niestety odpadaja, te dzialaja tylko w miastach. Zreszta w miastach, to wszystkie sieci dobrze sobie radza. Jezeli zalezy Ci bardziej na tym aspekcie mobilnosci, to polecam Orange CDMA - radiowa technologia, czyli wiekszy zasieg, do tego sporo wieksza szybkosc. Zreszta polecam poszukania jakiegos info w necie. Pozdrawiam.

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    19
    No ja mam Play juz rok czasu i o ile na poczatku czasem przerywal tak teraz mniej wiecej od pol roku praktycznie bezawaryjny, uzywam w Warszawie, Zamosciu i nie ma roznicy. Gram poprzez ten net na Ongame i tez zadnych zrywek czy przymusowych sitoutow nie mam (chyba, ze te typowo ongemowe ale to inny temat). Ogolnie jestem zadowolony. Nie wiem skad tak skrajne opinie.

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    mam blue connect w malej miescinie na granicy polsko niemieckiej,wczesniej bylo orange i Iplus, era wypada najlepiej z calej 3 ale jest slabiutki sygnal(gg,strony,poker chodza lala ale juz zeby na youtube obejrzec filmik to sie trzeba naczekac)do tego jak jest burza nawet taka niegroźna:P to od razu z miejsca zrywa polaczenie i przez najblizsze pol godziny nie moze sie polaczyc .