Strona 39 z 57 PierwszyPierwszy ... 29373839404149 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 381 do 390 z 562

Wątek: Holdem Manager

  1. #381
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    12
    czy jest gdzies w hmie wyswietlana opcja zaplaconego rake'u tak jak w pt3?

  2. #382
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Opole
    Posty
    33
    Tak, w dziale Reports wystarczy dodać 'zielonym plusem' odpowiedni stat - zapłacony rake jest jest w dziale 'default stats'

  3. #383
    Panowie byl jakis update HM'a? bo nie gralem kilka dni i teraz mi nie importuje rozdan i nie wyswietla statystyk. ( Omaha Manager dla small stakes )
    Pozdrawiam
    luckypl

  4. #384
    Cytat Zamieszczone przez luckyPL Zobacz posta
    Panowie byl jakis update HM'a? bo nie gralem kilka dni i teraz mi nie importuje rozdan i nie wyswietla statystyk. ( Omaha Manager dla small stakes )
    Pozdrawiam
    luckypl
    podbijam

  5. #385
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    154
    http://www.holdemmanager.com/store/d...ds-manuals.php

    z 23 kwietnia, wystarczy wejsc na strone zamiast czekac na odpowiedz to naprawde nie jest trudne

  6. #386
    Cytat Zamieszczone przez crook Zobacz posta
    http://www.holdemmanager.com/store/d...ds-manuals.php

    z 23 kwietnia, wystarczy wejsc na strone zamiast czekac na odpowiedz to naprawde nie jest trudne
    dzieki sprobowalem ale niestety dalej nie importuje rozdan i nie wyswietla statystyk...;/

  7. #387
    Mam problem po wykupieniu hm nie moge go uruchomic ;/ najpierw pojawia sie napis - the followingerror occurred when trying to open the database: failed to establish a connetion to 127.0.0.1 a jak wciskam conect to ze jest unable ;/ - co zrobic ?

  8. #388
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    przeczytac setki takich problemow z wyjasnieniami na forum
    a w ostatecznosci zajrzec do FAQ na stronie HM

  9. #389
    a wprost napisac nie mozna ?

  10. #390
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    Można - włącz serwer PostgreSQL, a następnym razem skorzystaj z opcji Szukaj bo takie pytanie padało wielokrotnie.