Strona 36 z 57 PierwszyPierwszy ... 26343536373846 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 562

Wątek: Holdem Manager

  1. #351
    dostajesz licencje na dwa komputery wiec mozesz wspoldzielic go z kolega, dalej mozesz "sie cieszyc update'ami i supportem" i w niczym to nie przeszkadza, sam tak kupowalem pare lat temu jak te 55$ stanowilo prawie 10% rolla

  2. #352
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Nie, z tego co wiem, to jest na dwa komputery, ale na jedną osobę tylko. A co do kosztów - zawsze można za darmo wyrobić na jakimś roomie, jak tak zrobiłem przez PokerSavvy, grając na NL20/NL25 i nie było zbyt trudno.

  3. #353
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez 8dyb8 Zobacz posta
    dostajesz licencje na dwa komputery wiec mozesz wspoldzielic go z kolega, dalej mozesz "sie cieszyc update'ami i supportem" i w niczym to nie przeszkadza, sam tak kupowalem pare lat temu jak te 55$ stanowilo prawie 10% rolla
    Efekt gapowicza

    pomijajac juz kwestie, ze autor zaznacza ze jest to na 1 osobe, a kolega juz na wstepie mowi ze chce podzielic koszty - kazdemu kto ma juz kupionego HEMa powinno zalezec zeby inni tez za niego placili ile trzeba

  4. #354
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    19
    Witam,

    importuje mi HH z sng 45man i 90man, ale są to kompletne bzdury. Jedyne co się zgadza to ilość rozegranych sng i może czas. Kompletnie źle importuje wygrane, ilośc osób, a co za tym idzie ROI, ITM, $/h. Wie ktoś jak to poprawić?

  5. #355
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    154
    hand replayer nie odtwarza rąk z entraction, ma ktos podobny problem? jast jakies rozwiązanie?

  6. #356
    Cytat Zamieszczone przez zwirson Zobacz posta
    Witam,

    importuje mi HH z sng 45man i 90man, ale są to kompletne bzdury. Jedyne co się zgadza to ilość rozegranych sng i może czas. Kompletnie źle importuje wygrane, ilośc osób, a co za tym idzie ROI, ITM, $/h. Wie ktoś jak to poprawić?
    powinno wszystko poza iloscia osob sie zgadzac jesli grasz na stars i chcesz miec 'ladnie porobione' to musisz importowowac podsumowania turniejow i wtedy liczba osob i miejsce na ktorym konczysz bedzie OK, ale nic poza tym to nie daje, reszcie statow nie przeszkadza to ze program nie wie czy grasz 9mana czy 180mana dopoki sie nie skonczy turniej w kasie.

  7. #357
    Witam, sciągnąłem sobie triala HM ale gdy już go odpalę i chce utworzyć alias(Options -> player aliases - tam chce wpisać swoje nicki do aliasu) i dodać swoje nicki pokazuje mi komuniakt " Please enter in part of the players name to search for" i nie mam pojęcia co dalej z tym zrobić. Tak samo jest gdy chce dodać alias w HUD options -> setup hero names

  8. #358
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez MarcinEmpik Zobacz posta
    Please enter in part of the players name to search for
    Wcześniej musisz zaimportować co najmniej jedno rozdanie dla danego gracza.

  9. #359
    Tylko jak mam to zrobić ?

  10. #360
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    19
    Cytat Zamieszczone przez 8dyb8 Zobacz posta
    powinno wszystko poza iloscia osob sie zgadzac jesli grasz na stars i chcesz miec 'ladnie porobione' to musisz importowowac podsumowania turniejow i wtedy liczba osob i miejsce na ktorym konczysz bedzie OK, ale nic poza tym to nie daje, reszcie statow nie przeszkadza to ze program nie wie czy grasz 9mana czy 180mana dopoki sie nie skonczy turniej w kasie.
    To w takim razie nie wiem dlaczego mi się nie zgadzają wygrane w tych sng. A jak importować podsumowania??