Strona 55 z 57 PierwszyPierwszy ... 5455354555657 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 550 z 562

Wątek: Holdem Manager

  1. #541
    Dołączył
    Feb 2010
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    24
    Cytat Zamieszczone przez Kita Zobacz posta
    Ja natomiast mam nadzieje ze nie zostane wysmiany, ale mam pytanie odnosnie pokazywanych statystyk. Czy zawsze po zmianie stolu moje statystyki sa od zera?
    Tak.

  2. #542
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    19
    Ponawiam swoje pytanie
    W HM nie mogę oglądać rozegranych rąk, mam tak od 2 miesięcy, starsze są. Hud działa poprawnie. Mowa tu o PS. Dodam że mam poprawnie skonfigurowane foldery importowania, filtry skasowane. Może coś ze softem z PS albo jakimiś ustawieniami tam.
    Ostatnio grałem też na PP i tamte ręce mi się wyświetliły.

    Proszę o pomoc

  3. #543
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    336
    "nie mogę oglądać rozegranych rąk" ? w replayerze? Co sie dzieje? Nie ma tych rak w ogóle? Jak duża jest twoja baza? Ile masz miejsca na dysku?

    Don t see any played hands - Holdem Manager Forums

  4. #544
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    19
    nie wyświetlają się w programie jak dam na Hands czy sesion wszystko jest z przed 2 miesięcy. Miejsca na dysku mam wystarczająco. baza danych raczej nie jest zbyt duża, niedawno jeszcze używałem opcji optymalizacji i vacum database.

    Co mnie zdziwiło że na innej platformie jak grałem to mi się wyświetliły.

    Jak się kiedyś bawiłem to przez przypadek stworzyłem chyba 3 bazy danych w postSQL których nie używam, ale stworzyłem nową do której zaimprotowałem wszystkie ręce gdyż przed formatem nie chciało zrobić kopi zapasowej starej bazy danych
    Ostatnio edytowane przez Noel ; 17-07-2011 o 20:19

  5. #545
    zrób tak-załóż nowy database skopiuj cały HH z hm archive i usuń stary database,powinno pomóc mi pomogło,pzdro

  6. #546
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    19
    jak usuwa się stare database?

  7. #547
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Uruchom pgAdmin III (gdzieś w menu start w folderze PostgreSQL), kliknij prawym na PostreSQL XX.X -> połącz, wpisz hasło i pojawi się rozwijana lista z bazami, prawym kliknij na bazie i "usuń" czy coś takiego

  8. Wyszla beta hm2, mozna sie zglosic po kod na oficjalnej stronce

  9. #549
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Od czasu najnowszej aktualizacji PS, mój HUD nie wyświetla statystyk dla stołów FAST, dla normalnych wyświetla. Wszystkie te rozdania są w bazie, ale Table Manager nie aktualizuje się w ogóle dla tych stołów, ciągle pokazując że rozegrałem 0 rąk - stąd nie uruchamia się HUD. O co chodzi?

  10. #550
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    320
    Mam już HM2, ładniej wygląda, bardziej przemyślane rozmieszczenie, tylko HUD nie działa pod Ongame