Strona 48 z 57 PierwszyPierwszy ... 384647484950 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 562

Wątek: Holdem Manager

  1. #471
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez kozi13 Zobacz posta
    Witam, mam problem. Po zainstalowaniu postgresa, HM i po skonfigurowaniu(aczkolwiek na pewno jest jakiś błąd). Nie mam pojęcia jak używać tego w paradise poker. Proszę o pomoc. gg: 1520343
    A z czym konkretnie jest problem?

  2. #472
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam,
    Hud nie otwiera mi się w konfiguracji default tylko w innej. Gdzie można to zmienić na default jako domyślne?
    pozdro

  3. #473
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    14
    JA z koleji mam problem na starcie. Gram na PartyPoker, poustawiałem już wsyztskei sciezki do importu historii rąk, wsyztsko automatycznie importuje podczas gry, jednak nie wyswietla statystyk na samym stole. Ustawiłem też całą konfiguracje związaną z seating preference.

    Poczytałem FAQ na stronie producenta, także to forum przeleciałem, probowałem wsyztskiego co było w opisach, dodatkowo w Table Menager pojawia mi sie aktualny stoł na którym gram, jednak nie widzi on playersów przy stole mimo iż są. Jakby ktos miał ochote i czas mi pomoc to prosiłbym o kontakt na GG 529348, jestem na niewidoczny ale czekam na pomoc

  4. #474
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    zmień język softu na eng z pl i juz

  5. #475
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    14
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    zmień język softu na eng z pl i juz
    Zmieniłem i niestety dalej to samo..

    Efekt taki jak na załączonym screenie
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  6. #476
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Ze screena wynika że masz bardzo starą wersję Hema. Pobierz najnowszą aktualizację i po zainstalowaniu powinno działać.

  7. #477
    Witam, jak w tytule, mam problem z HM, mianowicie nie wyświetla mi on HUDu w turniejach, w cashu działa, ręce z turnieju importuje normalnie i dodaje do bazy, poza tym, w table managerze widzi stół turniejowy i jego stawke, numer, ale reszta opisu stołu jest wyzerowana, tzn. pokazuje, że jest 0/9 graczy, 0 hands, itp. itd. Co z tym zrobić? Pozdrawiam.

  8. #478
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Cytat Zamieszczone przez anatom Zobacz posta
    Ze screena wynika że masz bardzo starą wersję Hema. Pobierz najnowszą aktualizację i po zainstalowaniu powinno działać.
    pewnie cracka nie ma do nowej


    a ja dalej widze że masz po polsku soft

  9. #479
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Cytat Zamieszczone przez keyzi Zobacz posta
    Witam, jak w tytule, mam problem z HM, mianowicie nie wyświetla mi on HUDu w turniejach, w cashu działa, ręce z turnieju importuje normalnie i dodaje do bazy, poza tym, w table managerze widzi stół turniejowy i jego stawke, numer, ale reszta opisu stołu jest wyzerowana, tzn. pokazuje, że jest 0/9 graczy, 0 hands, itp. itd. Co z tym zrobić? Pozdrawiam.
    jaki soft , masz najnowsza wersje HM? Po angielsku soft?

  10. #480
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    14
    Nie mam craka, bo jak zauważyłeś na screenie jade na trail, by ewentualnie kupić sobie licencje którą jestem zainteresowany w wypadku gdy wszytsko będzie pięknie działąc.

    Jesli chodzi o soft, to zahaczyłem w sofcie PartyPoker by wyswietlał po angielsku, ale zmieniły się tylko guziki "FOLD, CHECK itp", a sam soft menu i ustawienia został po polsku. Musze poszukac w opcjach ogolnych, ale z tego co kojaże na Party chyba jest tak ze przy sciaganiu klijenta pyta w jakiej wersji językowej chce soft, wiec chyab musze sciągnąć na nowo całego clijenta w wersji ENG.l No chyba ze zle szukam..

    Sciagnąłem już najnowszego HM, ale niestety efekt mam dokładnie taki sam jak na screenie.. Wiec niestety dalej potrzebuje pomocy.