Strona 30 z 57 PierwszyPierwszy ... 20282930313240 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 562

Wątek: Holdem Manager

  1. #291
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    1. Czy jest jakiś sposób żeby po sesji znalezc w hemie tych graczy na których mam notki ?
    2. Jak wyczyścić baze, tzn. chodzi mi o to, że mam w bazie dodanych ok. 6 aliasów czyli 6 roomów, ale chciałbym mieć czysto i zostawić tylko te rece z aktualnego rooma a tamte sare wyjebac, jak to zrobic ?
    3. Podobnie jak Oskare89 ale odwrotnie, podczas sesji obrazki mam, ale gdy przeglądam rozdania to już nie, da się to jakoś zmienic ? pozdr
    Ostatnio edytowane przez Akindu ; 03-03-2010 o 09:44

  2. #292
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Cytat Zamieszczone przez tymek Zobacz posta
    UO to un opened czyli nieotwarta pula
    No dobra... Skoro wiesz, że to nieotwarta pula to podaj mi przykład nieotwartej 3betowanej przez nas puli (Flop as 3bet), albo nieotwartej puli, w której któryś villain zagral preflop raise (Flop vs PFR)



    Poza tym powiedz mi co ma nieotwarta pula do bycia IP, czemu są w jednej rubryce?
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 03-03-2010 o 11:14

  3. #293
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    Kupilem Holdem Managera (mam windows 7 - moze byc istotne ale pisze).
    Na poczatku problemem bylo znalezienie bazy bossa w tym windowsie bo tutaj wszystko jest dziwne/inne.
    Kiedy uruchamiam HM wyskakuje tekst: The following error occurred when trying to open the database: Failed establish a connection to '127.0.01'. Nastepnie mam okienko z postgreSQL i klikam connet.
    Uruchamia sie HM, w menu wybralem jakas opcje gdzie szukalo sie folderow, wiec wybralem folder, kliknalem import. Niby jakies 35 file'sow sie zaladowalo, ale wchodze w cash games, lub tourneys i nie mam tam siebie, ani innego gracza. Co mam zrobic?

    szukalem juz tego i nie znalazlem, nawet ktos o cos podobnego pytal i nie dostal odpowiedzi, wiec zwracam sie z prosba o pomoc

  4. #294
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    witam,
    mam kilka kont w jednej sieci i chciałem je połączyć w HM (wersja 1.10.03b). Utworzyłem Alias, dodałem wszystkie konta ale nigdzie nie widzę gdzie mogę włączyć ten Alias tak żeby mi pokazywało reports/graphs itd z wszystkich kont.
    Proszę o pomoc w tej sprawie.
    pozdrawiam

  5. #295
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    wybierasz
    Add alias i wpsiujesz sobie np "anatom"

    niżej masz rubryke: player atached to alis:
    Robisz "Add Player" i dodajesz op kolei wszystkie swoje nicki

    no i potem we wszystkich zakładkach typu Reports/graphs itd wybierasz w miejscu na nicka tego "Anatom" czy jak go tam nazwałeś i masz dane z wszystkich nicków

    Tak zrobiłeś?

  6. #296
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    dzięki Alchemik, już wszystko działa.

  7. #297
    Jak wyłacza sie statystyki na stole ?

  8. #298
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    op prawej stronie pasku zadań po uruchomieniu importu masz "table manager" albo nawet na wierchu jeśli nie zamknąłeś...

    odznaczasz ptaszka przy stole na którym nie chcesz statsów i będzie bez...

    nie chcesz nigdzie to wystarczy wyłączyć ten tablemanager i gotowe

  9. #299
    cos nie moge dalej znalesc a statsy mi zaslaniaja stacki co mi troche utrudnia gre

  10. #300
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    w prawym rogu paska narzędzi na swoim kompie, tam gdzie masz zegar i skróty wszystkie do ruuchomionych programów itd masz taki kwiatek czy coś i to jest Table Manager

    musi tam być gdyż gdyby go nie było nie miałbyś statsów

    a same statsy możesz przesuwać też na stole tak żeby Ci nie zasłaniały, chwytasz prawym myszki i przesuwasz gdzie chcesz i na wszystkich innych stołach będzie potem tak samo