Strona 6 z 57 PierwszyPierwszy ... 456781656 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 562

Wątek: Holdem Manager

  1. #51
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam,
    zainstaluj najnowszy update. To powinno pomóc.
    pozdro

  2. #52
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    To jest zdjęcie na którym robie zeza. Jak wyszło tak wyszło i ma to na celu dekoncentrowac przeciwnikow w trakcie gry

  3. #53
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    156
    juz nic
    Ostatnio edytowane przez k00ky ; 07-09-2009 o 17:20

  4. #54
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Gdy importuje ręce z ultimatebet to pisze, że np. 600 hands imported, 3 errors, ale w cash games nie ma ich, ani nie ma do wyboru aliasu z tego roomu, tylko dane z poprzedniego roomu. Co jest ?

    Aha i do czego służy w praktyce zakładka "Players" bo tam są raporty do ustawienia i jak jakis zaznacze to wyświetla mi się np. 10 graczy a jak dam inny to już jest ich więcej ?

  5. #55
    Witam
    Doczepie sie do topicu. Moze juz gdzies odp jest w innym poscie ale nie bede sie doszukiwac bo mam problem maly, do zrobienia od reki :P
    Chcialbym zeby ktos mi podal adres sciezki gdzie moge na viscie znalezc HH z bossa, bo na stacjonarnym na xp jakos latwo mi zawsze, a na viscie sie motam...
    Tylko tyle, dziekuje :P

  6. #56
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Wczoraj gdy włączyłem autoimport wszystko było ok, handy fajnie importowało i stoliki wykryło bez problemu w oddzielnym oknie do tego przeznaczonym, tyle że w oknie przy każdym stoliku nie było żadnych liczb ani hud'a na stolikach, vpip, pf, af etc. etc. wszędzie pusto, stat na stoły mi nie wczytało, siec 888. WTF ?

  7. #57
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    A wpisałeś swój nick w Hud Options -> Setup hero names?

  8. #58
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    nie %-)

  9. #59
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    OK, mam staty, tylko np. przy 3 graczach jest, a przy 3 następnych nie ma, same się włączą po jakimś czasie ?

  10. #60
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Po 1 rozegranej przez nich ręce (czasem może to chwilę dłużej potrwać, jak komputer nie nadąża) - wkurzające to trochę jak grasz z kimś, na kogo wiesz, że masz statsy/notki, ale nie możesz ich wykorzystać, ale cóż, chyba wyświetlanie statsów od razu nie jest technicznie możliwe (a w każdym razie byłoby bardziej skomplikowane)