Strona 52 z 57 PierwszyPierwszy ... 2425051525354 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 562

Wątek: Holdem Manager

  1. klikasz i przytrzymujesz prawym przyciskiem myszy i przesuwasz gdzie chcesz

  2. #512
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    8
    witam,
    czytam juz to forum od pewnego czasu, od niedawno sam rowniez cos gram i natrafilem na problem z holdem manager.
    sciagnalem sobie wersje trial holdem manager pro (15 dni), zarejestrowalem sie na everest poker.
    udalo mi sie zaimportowac historie rak do holdem manager, rowniez podczas gry widze live statystyki zawodnikow.
    niestety w samej aplikacji holdem manager nie widze zadnych zawodnikow, nie moge wykonac zadnych raportow chociaz obok napisu players widac (36) ale tak naprawde nigdzie nie widze gdzie moglbym obejrzec statystyki zarejestrowane podczas wczesniejszych rozgrywek.

    czy ktos wie, dlaczego nie widze zadnych zawodnikow w hm?

    gram na everest turnieje sit&go (z 0$ wpisowym).


  3. zaznacz sobie tourneys skoro grasz sng i ustaw min hands na jakas mniejsza wartosc i wtedy daj run report

  4. #514
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    26
    Witam,
    jak gram cash 6-os to pokazuje mi statystyki przeciwnikow, natomiast jak gram turniej nijak nie pokazuje mi nic, co mam zle ustawione ?
    dzieki

  5. #515
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    cytrus:

    player preferenses-> use for-> zaznaczasz tourney

  6. #516
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Yo , mam taki problem:


    nowa baza. Dzis miałem problemy z kompem, konkretnie z systemem, ale już naprawiłem. Chce włączyć HMa i wyskakuje kominikat:

    The following error occurred when trying to open DATABASE: Failed to establish a connection to 127.0.0.1.

    Daje ok i wyświetla mi się panel sterowania bazą danych. Nic nie zmieniam, naciskam connetc i:

    "A connection PostgreSQL could not be made. Would you like to have HM attempt to start the service?

    Daje TAK.

    "Sorry, HM was unable to start the service"

    Co zrobić?

  7. #517
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    Wygląda na to, że serwer sql jest wyłączony. Sprawdź ustawienia bezpośrednio w oprogramowaniu serwera albo wejdź w services.msc (Start->uruchom) i włącz automatyczne uruchamianie przy starcie.

  8. #518
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    To nic nie daje, włączy sie na chwilę, a potem samo wyłącza


    Ad do tego co pisałem wyżej

    Na końcu pisze że coś tam rozpoczęli i trzeba czekać.

  9. #519
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Wyłącz zapory systemu

  10. #520
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    26
    Cytat Zamieszczone przez Milosz17 Zobacz posta
    cytrus:

    player preferenses-> use for-> zaznaczasz tourney
    dzieki, ale dalej nie pokazuje